Pierwszy w Warszawie pokaz przedpremierowy filmu „Król życia” w kinie Atlantic!

Kino Atlantic zaprasza na pierwszy w Warszawie pokaz przedpremierowy oraz spotkanie z Twórcami filmu: "Król życia"

12 września (sobota) godz. 18.00 KUP bilet już teraz. W spotkaniu po pokazie udział wezmą: Robert Więckiewicz ? aktor Bartłomiej Topa ? aktor Jacek Santorski ? Twórca Akademii Psychologii Przywództwa Spotkanie poprowadzą Dagmara Kowalska (RDC) oraz Artur Wolski (ok. 45 min.)

Przyjdź do Kina Atlantic i zobacz jako pierwszy najnowszą komedią z Robertem Więckiewiczem w roli głównej!

Życie Edwarda codziennie dostarcza mu nowych powodów do frustracji. Jest źle nastawiony do otaczającej go rzeczywistości ? złośliwy dla żony, niecierpliwy dla córki, niemający czasu dla starego ojca. Pewnego dnia przekonuje się jednak, że szczęście nie musi wiązać się z opasłym portfelem, obcobrzmiącym stanowiskiem i podróżami do najdalszych zakątków świata. Niespodziewany wypadek sprawia, że Edward zaczyna roztaczać wokół siebie pozytywną aurę. Czerpie autentyczną radość z rzeczy, które dotychczas ignorował. Uczy się doceniać to, co od zawsze miał na wyciągnięcie ręki. Pojmuje, że podróż na drugi koniec świata nie jest potrzebna, żeby przeżyć duchową przemianę. Staje się królem życia.

Szczęście jest zaraźliwe w promieniu 800 metrów ? w kinach rozsiewać je będzie Robert Więckiewicz w doborowym towarzystwie Magdaleny Popławskiej, Bartłomieja Topy, Krzysztofa Czeczota czy Jerzego Treli. Reżyseria: Jerzy Zieliński Scenariusz: Fadi Chakkour Obsada: Robert Więckiewicz, Magdalena Popławska, Bartłomiej Topa, Jerzy Trela, Jan Peszek Dystrybucja: Next Film W kinach od 25 września 2015 r. Program wydarzenia: 18.00 ? 18.05 ? powitanie widzów 18.05 ? 19.40 ? projekcja filmu 19.40 ? 20.30 ? spotkanie z Twórcami

Źródło:Informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

3 thoughts on “Pierwszy w Warszawie pokaz przedpremierowy filmu „Król życia” w kinie Atlantic!

Dodaj komentarz