Pierwszy oficjalny film o historii GENESIS na Wielkim Ekranie 15 grudnia tylko w Multikinie!

Pierwszy oficjalny i autoryzowany film dokumentalny o brytyjskim zespole, uważanym przez krytyków za jeden z fundamentów rocka - ?GENESIS Sum Of The Parts? na wielkim ekranie już 15 grudnia w wybranych kinach sieci Multikino!

Genesis Sum Of The Parts jest oficjalnym i autoryzowanym filmem dokumentalnym, który przedstawia historię Genesis. Jednocześnie członkowie zespołu również współpracowali przy tworzeniu tego filmu.

Dokument zaczyna się od czasów Charterhouse, czyli lat sześćdziesiątych i powstania ich debiutanckiego albumu "From Genesis To Revelation". Dalej już przez lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte obrazuje powstania najlepszych albumów, największych przebojów, rewelacyjnych koncertów, wzlotów i upadków grupy. 

?Genesis Sum of The Parts? będzie można zobaczyć 15 grudnia o 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa ? Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Rybnik, Koszalin, Poznań 51, Zabrze, Gdańsk, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Gdynia, Łódź, Rzeszów, Lublin, Katowice i Olsztyn.

Ceny biletów:
  • 20 zł normalne / 17 zł Facebook / 15 zł Multikino&Gala

Bilety na ?Genesis Sum of The Parts? w sprzedaży od 1 grudnia 2014. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz