Pierwsze zdjęcia Paula Walkera w ostatniej roli – „Najlepszy z najlepszych”

25 kwietnia na ekranach polskich kin widzowie będą mogli zobaczyć ?Najlepszego z najlepszych? - ostatni film z udziałem Paula Walkera. Prezentujemy pierwsze zdjęcia.

?Najlepszy z najlepszych? to ostatnia pełna filmowa rola Paula Walkera. Na pierwszych zdjęciach z tej produkcji możemy zobaczyć gwiazdę popularnej serii ?Szybcy i wściekli? oraz rapera RZA. Drugi z wymienionych aktorów to również lider legendarnej grupy hip-hopowej Wu-Tang Clan oraz współtwórca muzyki do takich filmów jak ?Kill Bill? Quentina Tarantino czy ?Ghost Dog: Droga samuraja? Jima Jarmuscha. Fani z pewnością kojarzą go także z roli w popularnym serialu ?Californication? z Davidem Duchovnym. Obok Paula Walkera i wspomnianego RZA w ?Najlepszym z najlepszych? pojawi się również David Belle ? doskonale wyszkolony kaskader i akrobata ? wynalazca sztuki parkour.

Poniżej pierwsze kadry z filmu. ?Najlepszy z najlepszych? w kinach od 25 kwietnia

Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy ?Szybkich i wściekłych?, na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA - lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca.

Niedaleka przyszłość. Tajny agent policji Damien (Paul Walker) ma zaledwie 24 godziny, by odszukać skradziony pocisk z głowicą nuklearną i powstrzymać katastrofę. Wszelkie tropy wiodą do bezwzględnego handlarza narkotyków, rezydującego w odciętym od świata gettcie, zwanym Brick Mansions. W niebezpiecznej misji, na terenie niepodzielnie rządzonym przez gangi, Damien zyskuje nieoczekiwanego sprzymierzeńca - twardziela o imieniu Lino (David Belle), mistrza walk ulicznych i parkouru, który zna getto jak własną kieszeń i ma prywatne porachunki z bossem przestępczego podziemia.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz