Pierwsze odcinki seriali produkcji HBO odkodowane w HBO GO!

HBO odkodowało pierwsze odcinki wybranych seriali własnej produkcji w serwisie internetowym HBO GO. Można tam obejrzeć pierwsze odcinki, m.in. Gry o tron, Detektywa, Rodziny Soprano czy Dziewczyn. Akcja związana jest z trwającą właśnie kampanią promującą seriale produkcji HBO.

Seriale od lat są wizytówką HBO. Wiele z produkcji HBO to dziś seriale kultowe - Rodzina Soprano, Seks w wielkim mieście, Prawo ulicy czy Sześć stóp pod ziemią. W ostatnich latach popularność zyskały Czysta krew, Dziewczyny, a przede wszystkim bijąca rekordy oglądalności Gra o tron. W tym roku uwagę widzów przykuły nowe produkcje HBO, m.in.: Detektyw z Matthew McConaughey?m i Woody Harrelsonem w rolach głównych, kameralne Spojrzenia o trójce przyjaciół gejów z San Francisco czy Dolina Krzemowa o świecie startupów i technologicznych innowacji. Wszystkie te produkcje dostępne są w HBO GO.

Od 1 grudnia w serwisie HBO GO można oglądać odkodowane pierwsze odcinki wybranych seriali. Jest to związane z trwającą właśnie kampanią promocyjną: Kultowe seriale HBO. Bez abonamentu można obejrzeć pierwsze odcinki pierwszych sezonów: Gry o tron, Zakazanego imperium, Detektywa, Dziewczyn, Czystej krwi, Doliny Krzemowej oraz Newsroomu, a także Rodziny Soprano, Sześciu stóp pod ziemią, Seksu w wielkim mieście, Ekipy, Rzymu, Kompanii braci, Pacyfiku i Prawa ulicy.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=UI4XBljEr9A[/youtube]

HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który oferuje ponad 2000 godzin filmów i seriali produkcji HBO oraz hitów filmowych z aktualnej oferty HBO. Z usługi można korzystać na czterech wybranych urządzeniach: komputerze, tablecie, smartfonie i telewizorze, a także dekoderze wyposażonym w aplikację HBO GO. Serwis dostępny jest 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, bez reklam i limitów. Premiery wybranych seriali można oglądać przed emisją na antenie HBO.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz