Pierwsza taka strona www polskiego filmu! ?Miasto 44? rusza na podbój internetu.

?Miasto 44? rusza na podbój internetu!

Oficjalny profil na Facebooku i strona www, jakiej nie miał jeszcze żaden polski film.

Pod adresem www.miasto44.pl w sieci zadebiutowała oficjalna strona internetowa filmu ?Miasto 44? ? zrealizowanej z rozmachem, uniwersalnej opowieści o miłości, młodości, odwadze i poświęceniu, rozgrywającej się w czasie Powstania Warszawskiego. Strona zawiera wszelkie niezbędne informacje o jednej z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat, bogate zaplecze materiałów graficznych i audio-wizualnych oraz przygotowane przez specjalistów pomoce dydaktyczne dla nauczycieli.

Przy okazji debiutu strony internetowej informujemy również o wielkiej popularności, jaką cieszy się oficjalny profil filmu ?Miasto 44? na Facebooku. Na przeszło miesiąc do premiery www.facebook.com/Miasto44 gromadzi już ponad 109 000 fanów produkcji Jana Komasy i liczba ta stale rośnie. Facebookowa strona to bogate źródło informacji dla wszystkich sympatyków filmu. Poza atrakcyjnymi aplikacjami interaktywnymi, fanpage zawiera nieprezentowane nigdzie indziej materiały zza kulis, klipy making-of, galerie zdjęć, ciekawostki historyczne i archiwalia.

MIASTO 44 w kinach od 19 września

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

4 thoughts on “Pierwsza taka strona www polskiego filmu! ?Miasto 44? rusza na podbój internetu.

  1. Filmu jeszcze nie widziałam, ale bardzo mu kibicuje. Nie dziwię się, że ma tak nowatorski sposób promocji. Wreszcie film nawiązujący do ważnych wydarzeń historycznych zrobił młody reżyser, pewnie ekipa promocyjna też jest młoda. Strona jest bardzo elegancka, zaprojektowana ze smakiem. Profil na FB odwiedzam często bo jest mega ciekawy. Gratuluję twórcom i odliczam dni do premiery!

     

Dodaj komentarz