Pierce Brosnan w trzymającym w napięciu thrillerze „Impuls”. Polska premiera na Cineman VOD.

30 sierpnia serwis Cineman VOD pokaże premierowo thriller "Impuls" z Piercem Brosnanem w roli głównej. Film udostępniany jest wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD po raz pierwszy w Polsce.

Impuls

"Impuls" to przerażająca historia przemiany psychiki ludzkiej pod wpływem narkotyku. Młody biznesman zaprasza grupę przyjaciół na weekendowy wypad do cudownej willi poza miastem, w której mieści się osławiony nocny klub. Jego właściciel (Pierce Brosnan) obiecuje szampańską zabawę i testowanie nowego rozrywkowego specyfiku. Przyjaciele próbują tajemniczego środka i rzeczywiście jego działanie przekracza ich najśmielsze oczekiwania. Następnego dnia, złaknieni kolejnej dawki fantastycznych przeżyć, mimo wcześniejszych ostrzeżeń, postanawiają ponownie zażyć tajemniczy specyfik. Tym razem jednak sytuacja wymyka się spod kontroli, a zabawa przeradza się w koszmar, który nieuchronnie zmierza do tragicznego finału.

Reżyserem filmu jest Aaron Kaufman, producent filmowy mający w swoim dorobku takie filmy jak: "Sin City: Damulka warta grzechu", "Amerykańskie ciacho" czy "Maczeta zabija". "Impuls" to debiut reżyserski Kaufmana. W obsadzie obok Pierce'a Brosnana wcielającego się w postać demonicznego właściciela nocnego klubu występują: Justin Chatwin znany z obecnie emitowanego w Polsce serialu "American Gothic", Danny Masterson ("Różowe lata 70-te") oraz Ashley Greene, która w cyklu "Saga Zmierzch" wcielała się w postać Alice Cullen.

Hologram_dla_krola

Już niebawem, we wrześniu, Cineman VOD udostępni kolejną absolutną premierę - "Hologram dla króla" - komediodramat w reżyserii Toma Tykwera z dwukrotnym laureatem Oscara Tomem Hanksem w roli głównej. Film zostanie udostępniony 13 września w ramach oferty Super Premium VOD.

Źródło: informacja prasowa


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz