Pierce Brosnan, Salma Hayek i Jessica Alba w komedii romantycznej „Anglik, który mnie kochał” Polska premiera na Cineman VOD

22 września Cineman VOD udostępni swoim użytkownikom komedię romantyczną "Anglik, który mnie kochał" z Piercem Brosnanem, Salmą Hayek i Jessicą Alba. Film prezentowany jest po raz pierwszy w Polsce, wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD.

Najnowsza komedia Toma Vaughana opowiada o miłosnych perypetiach niezwykle przystojnego profesora Uniwersytetu Cambrige. Richard (Pierce Brosnan) od lat wiedzie hedonistyczne życie otoczony wianuszkiem pięknych i młodych przyjaciółek, które zmienia jak rękawiczki. Sprawy się komplikują, kiedy okazuje się że jedna z przyjaciółek profesora, 21-letnia studentka (Jessica Alba), jest z nim w ciąży. Wkrótce potem Richard spotyka Olivię (Salma Hayek), która sprawia, że mężczyzna zaczyna zmieniać swoje nastawienie do świata i porzuca dotychczasowe zwyczaje. Richard powoli zakochuje się w Olivii nie mając pojęcia, że ona i matka jego dziecka się znają i aż za dobrze.

Po sukcesie komercyjnym filmu "Co się zdarzyło w Los Angeles" Tom Vaughan po raz kolejny wziął na warsztat komedię romantyczną. I tym razem zadbano o gwiazdorską obsadę. W roli romansowo nastawionego do życia profesora literatury wciela się Pierce Brosnan, a partnerują mu jedne z najpiękniejszych gwiazd Hollywood: Salma Hayek i Jessica Alba. W roli ojca Richarda pojawił się Malcom McDowell, którego rola w "Mechanicznej pomarańczy" Stanleya Kubricka przeszła do historii kina. Autorem zdjęć do filmu jest David Tattersall, który ma na swoim koncie takie filmy jak "Zielona mila", "Śmierć nadejdzie jutro" czy kultową serię "Gwiezdne wojny".

A już 6 października , także w ramach oferty Super Premium VOD, Cineman zaprasza na thriller "Love & Mercy", opowieść o życiu Briana Wilsona - ikony rock and rolla i wokalisty kultowej grupy The Beach Boys z Johnem Cussackiem w roli głównej.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz