Pierce Brosnan, Milla Jovovich oraz Dylan McDermott w thrillerze twórców Matrixa. Premiera „Ocalonej” na Cineman VOD

Pierce Brosnan, Milla Jovovich oraz Dylan McDermott w thrillerze twórców Matrixa. Polska premiera na Cineman VOD

11 sierpnia Cineman VOD udostępni swoim użytkownikom thriller "Ocalona", z Millą Jovovich, której partnerują: Pierce Brosnan i Dylan McDermott. Film udostępniany jest wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD.

Tytułowa "Ocalona" to Kate Abbott (Milla Jovovich), pracownica Foreign Service niedawno przeniesiona do ambasady w Londynie. Abbott jest świadkiem zamachu bombowego i przez przypadek widzi sprawcę wybuchu (Pierce Brosnan). W ostatniej chwili udaje jej się uciec przed strzałami terrorysty. Uwikłana w zbrodnię której nie popełniła, zdyskredytowana i oskarżona przez policję, a na dodatek ścigana przez prawdziwych zamachowców, nie może oczyścić swojego imienia. Uciekając przed policją odkrywa plany kolejnych ataków. Tylko ona może zatrzymać terrorystów, którzy chcą w sylwestrową noc zaatakować światową metropolię.

Reżyserem filmu jest James McTeigue, współtwórca kultowej serii Matrix. Jego współpraca z rodzeństwem Wachowskich zaowocowała także wielokrotnie nagradzanym hitem filmowym "V jak Vendetta".

W roli głównej wystąpiła Milla Jovovich, jedna z najlepszych modelek XX wieku, która po zakończeniu kariery w modelingu z sukcesem odnalazła się w świecie filmu. Jovovich - muza Luca Bessona grała miedzy innymi w kultowym "Piątym elemencie" czy w "Joannie D'Arc". Milla Jovovich jest również wokalistką, a piosenki w jej wykonaniu zostały wykorzystane między innymi w filmach z serii "Underworld".

W filmie zagrał również Pierce Brosnan, okrzyknięty najprzystojniejszym odtwórcą roli agenta 007, który tym razem wciela się, w dość nietypową w swoim dorobku filmowym, postać terrorysty.

W filmie widzowie zobaczą także Dylana McDermotta, który za rolę w "Kancelarii adwokackiej" został uhonorowany Złotym Globem.

Za efekty specjalne odpowiedzialna jest ekipa, która wcześniej pracowała przy takich tytułach jak "Niezniszczalni" czy "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", z Terry Glassem, Peterem Haranem i Orlinem Budinovem na czele.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz