Pierce Brosnan czuje się jak koń wyścigowy!

Pierce Brosnan to aktor nietuzinkowy. Swoimi kreacjami potrafi wywołać łzy ? te ze wzruszenia i te ze śmiechu.

W ?Riwierze dla dwojga? Joela Hopkinsa postanowił nas znowu rozbawić. Jak sam przyznaje ?W komediach czuję się jak koń wyścigowy?.

W najnowszym filmie Hopkinsa Pierce wciela się w rolę biznesmena, któremu przytrafia się seria niefortunnych zdarzeń. Prześladujący go pech sprawia, że w dosłownie w jednej chwili traci wszystko. ?Na potrzeby stworzenia wiarygodnej postaci Joel przerobił kilka moich najsłynniejszych ról i stworzył z nich bardzo ciekawy miszmasz cech charakteru? ? opowiada aktor. ?Cieszę się, że Joel podszedł do mojego wizerunku kobieciarza z dużym dystansem {śmiech} ? dodał. W ?Riwierze dla dwojga? postać grana, przez Brosnana nie bierze siebie na poważnie, ale jest jednocześnie szczera i prawdziwa. ?Musiałem naprawdę się postarać, żeby nie przesadzić, bo widzowie musieli być w stanie utożsamiać się z tym człowiekiem. Ale przy okazji dostałem możliwość pobawienia się swoim wizerunkiem i stworzenia naprawdę fajnej postaci? ? komentuje Pierce.

Przy okazji premiery ?Riwiery dla dwojga? przypominamy również inne komediowe wcielenia Pierca Brosnana.

?Mamma Mia?, reż. Phyllida Lloyd. Brosnan śpiewający. Tak o miłości mógł zaśpiewać tylko on. Tylko on mógł być ojcem ślicznej Amandy Seyfried.

?Afera Thomasa Crowna?, reż. John McTiernan. Brosnan tajemnicy. Szarmancja, uwodzicielskie spojrzenie i piekielna inteligencja. Te czynniki sprawiają, że możemy mu wybaczyć nietypowe hobby, jakim jest kradzież obrazów.

"Pozew o miłość?, reż. Peter Howitt. Brosnan romantyczny. Sala sądowa, rozprawy rozwodowe. W labiryncie paragrafów i akt potrafi uwieść na pozór niedostępną panią adwokat.

RIWIERA DLA DWOJGA

PREMIERA 27 CZERWCA 2014

Do zakochania jeden... skok.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz