Piękność jak ze starego fresku! Emma Stone nową muzą Woody’ego Allena!

?Prawdziwą magią w naszym filmie jest miłość? ? deklaruje nowa muza Woody?ego Allena, Emma Stone. W ?Magii w blasku księżyca?, najnowszej komedii reżysera, nominowana do Złotego Globu aktorka zagrała tajemniczą kobietę-medium. Jak 25-letnia piękność rodem z Arizony poradzi sobie w kontaktach z duchami i romansach z Colinem Firthem, przekonamy się 22 sierpnia.

Emma Stone z miejsca podbiła serca wszystkich twórców ?Magii w blasku księżyca?. ?Wnosiła na plan zdjęciowy mnóstwo energii. Ona ma optymistyczną naturę i umiejętność zjednywania sobie ludzi. Wszyscy ją uwielbiali?? mówi laureat Oscara, Colin Firth, a wtórują mu pozostali członkowie ekipy ?Magii?. ?Woody poprosił mnie, żebym sfotografował ją tak, żeby wydobyć w filmie całe jej piękno i mam nadzieję, że mi się to udało? ? tłumaczy operator Darius Khondji. ? ?Emma roztacza naturalny blask ? to kombinacja koloru jej skóry, oczu i włosów, ale przede wszystkim odpowiedzialny jest za to talent, z jakim zagrała swoją postać. Zainspirowała mnie do tego, by oświetlić i ukazać ją w filmie właśnie w taki sposób.? ?To cudowna dziewczyna, a w "Magii" wygląda jakby zeszła ze starego fresku? ? dodaje inny z aktorów, Hamish Linklater.

Sam Allen tak opowiada o współpracy z aktorką. ?Nie widziałem żadnego z filmów, w których zagrała. Nie to, że były one złe. Po prostu były skierowane do innej, młodszej widowni i nie interesowały mnie. Jednak pewnego razu, gdy z nudów przełączałem kanały w telewizji, zobaczyłem ją na ekranie. Film nie był dla mnie, ale osoba Emmy przykuła moją uwagę. Pomyślałem sobie: ?Boże, jaka ona jest piękna?. I jakiś czas po tym rozmawiając z reżyserką castingową ? Juliet Taylor, wspomniałem o tym zdarzeniu. Juliet zapewniła mnie, że to nie tylko piękna osoba, ale i bardzo dobra aktorka. Nasze pierwsze spotkanie odbyło się chwilę później. Znów byłem oczarowany!?

Czar rzucony przez Stone na jednego z najsłynniejszych filmowców świata nadal trwa. Po romantycznej komedii ?Magia w blasku księżyca?, która w polskich kinach zagości 22 sierpnia, gwiazda wystąpi również w kolejnym, niezatytułowanym jeszcze filmie nowojorskiego reżysera. Fabuła nie została póki co ujawniona, ale zdjęcia trwają od początku lipca. A wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że oto jesteśmy świadkami narodzin nowej, kolejnej po Penelope Cruz i Scarlett Johansson, pięknej muzy Mistrza.

Źródło:materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz