Piekielny horror „Godzina oczyszczenia” od 8 maja w serwisach VOD!

Obraz zawierający wewnątrz, siedzi, osoba, żyjący

Opis wygenerowany automatycznie
Godzina oczyszczenia © dystr. Kino Świat 2020

„Godzina oczyszczenia” to trzymający w napięciu piekielny rollercoaster ekstremalnej grozy, naszpikowany dynamiczną akcją, niespodziewanymi zwrotami fabularnymi i pierwszorzędnymi efektami specjalnymi. Horror Damiena LeVecka opowiada o jedynym na świecie internetowym podcaście z prowadzonymi na żywo egzorcyzmami, który pewnej nocy wymyka się spod kontroli. Motyw opętania, wzbogacony o kontekst nowych mediów i Internetu, pozwala nazwać „Godzinę oczyszczenia” „Egzorcystą” XXI wieku. Film stanowi pełnometrażowe rozwinięcie sfinansowanego na Kickstarterze krótkiego horroru z 2016 roku pod tym samym tytułem.

Wielebny Max i jego przyjaciel Drew prowadzą cieszący się ogromną popularnością na całym świecie internetowy program, podczas którego na żywo dokonują egzorcyzmów. Licznie zgromadzeni widzowie nie mają jednak świadomości, że podcast jest perfekcyjnie zainscenizowanym oszustwem. Pewnej nocy sytuacja wymyka się spod kontroli, gdy we wcielającą się w opętaną narzeczoną Drew, Lane, wstępuje prawdziwy i szczególnie okrutny demon, zamieniając studio w piekielną otchłań.

Film prezentowany był w kinach w ramach 4. Przeglądu Horrorów Fest Makabra. W poprzednich edycjach ogólnopolskiego wydarzenia pokazywane były m.in. takie filmy jak: „Lament”, „Zombie Express”, „Słudzy diabła”, „Poroniony” i „Szklana trumna”.

„Godzina oczyszczenia” od 8 maja w serwisach VOD

Obraz zawierający tekst, zdjęcie, mężczyzna, monitor

Opis wygenerowany automatycznie

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz