Percy Jackson bije nazistów!

Logan Lerman wychowywany przez Brada Pitta

W filmie ?Furia?, grany przez Logana Lermana Norman Ellison dołącza do plutonu Wardaddy?ego (Brad Pitt), dowódcy załogi czołgu, pieszczotliwie zwanego Furią. To młody i bardzo jeszcze naiwny mężczyzna, który jest kompletnie nieprzygotowany do wojny. ?Został przeszkolony do pisania na maszynie, ale trafił w szeregi 2 Dywizji Piechoty jako pomocnik kierowcy. Chłopak jest w szoku i nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, niezbyt wspaniałym świecie ? jest przekonany, że trafił na front przez pomyłkę?, wyjaśnia Lerman. ?Tak jednak nie jest - Norman ma zastąpić zmarłego żołnierza, Reda, który służył z resztą załogi Furii od początku wojny. To młody, niewinny dzieciak, a wojna to nie miejsce dla takich ludzi. Chcąc przeżyć, będzie musiał przejść pod okiem Wardaddy'ego brutalną przemianę?.

?Norman jest przedstawicielem publiczności, która poznaje ten świat wraz z nim?, opowiada John Lesher, producent. ?To młody chłopak bez większego doświadczenia, jego oczami oglądamy czołg, jego historia stanowi centralny punkt filmu?. Reżyser ?Furii?, David Ayer, wyjaśnia, że w ostatnich miesiącach II wojny światowej często zdarzało się, że młodzi i niedoświadczeni mężczyźni, byli wysyłani na front. ?Po ofensywie w Ardenach armii amerykańskiej brakowało ludzi, więc po zaledwie trzech czy czterech tygodniach szkolenia nowych rekrutów słano do akcji?, kontynuuje. ?Norman nie jest w ogóle przygotowany na to, co go czeka, w pewien sposób staje się zakładnikiem zmuszonym do zamieszkania w stalowej klatce. To dzięki Wardaddy'emu udaje mu się przełamać cywilne ograniczenia i stać się częścią ekipy?. Lerman mówi, że zainteresował się rolą młodego żołnierza ze względu na jej złożoność. ?Aktorzy w moim wieku grywają przeważnie proste postaci, a ja nieustannie szukam nowych wyzwań. Rola Normana zmusiła mnie do wyjścia poza to, co jest mi znane. Miałem także okazję, by pracować z ludźmi, których od dawna podziwiam?.

Logan Lerman jest uznawany za jednego z najbardziej obiecujących amerykańskich aktorów młodego pokolenia, który od kilku lat z sukcesem szturmuje bramy Hollywood. Niedawno można go było zobaczyć w roli syna Russella Crowe'a w ?Noe: Wybranym przez Boga? Darrena Aronofsky'ego oraz u boku Emmy Watson w ?Charliem? Stephena Chbosky'ego, ale widzowie na całym świecie pamiętają go przede wszystkim z dwóch filmów o przygodach Percy'ego Jacksona, w których wcielił się w postać tytułowego bohatera.

FURIA w kinach od 24 października

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz