Penélope Cruz walczy z rakiem piersi w polskim zwiastunie „Ma Ma”!

Od 1985 roku październik jest Miesiącem Świadomości Raka Piersi. Tematykę tej choroby porusza ?Ma Ma? ? najnowsza produkcja z Penélope Cruz w roli głównej. Oficjalny polski zwiastun filmu.

Od 1985 roku październik nosi miano Miesiąca Świadomości Raka Piersi. Jak informuje polskie Ministerstwo Zdrowia, to czas, w którym powinniśmy ?zwrócić uwagę dorosłych Polek na konieczność wykonywania regularnych badań profilaktycznych i rolę zdrowego stylu życia w zapobieganiu nowotworom.? (za: http://www.mz.gov.pl/inne/pazdziernik-miesiacem-walki-z-rakiem-piersi). Symbolem tej akcji jest różowa wstążka. Tematykę raka piersi podejmuje film - określany przez reżysera jako ?hymn na cześć życia? - ?Ma Ma?, w którym Penélope Cruz występuje w podwójnej roli ? gra główną rolę oraz debiutuje jako producentka. Kreowana przez nią Magda dowiaduje się od lekarzy, że jest w zaawansowanym stadium choroby. Wkrótce potem okazuje się, że Magda... zostanie mamą. ?Ma Ma? trafi do polskich kin 4 grudnia.

?Ma Ma? w kinach od 4 grudnia

Penélope Cruz ? laureatka Oscara za ?Vicky Cristina Barcelona?, muza Pedro Almodóvara i Woody?ego Allena ? debiutuje jako producentka, kreując w filmie ?Ma Ma? ? jak sama podkreśla ? najbardziej złożoną, a zarazem najpiękniejszą rolą w karierze. Za kamerą Julio Medem, specjalizujący się w zmysłowych kobiecych portretach, który określa swoje dzieło jako ?hymn na cześć życia, dramat przepełniony światłem i miłością?.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=dTSCh3ytrrk[/youtube]

Magda (Cruz), nauczycielka i matka 10-letniego chłopca, musi stawić czoło dramatycznej diagnozie. Wykryto u niej raka piersi. Jednak kobieta nie zamierza się poddawać, a choroba paradoksalnie wyzwala w niej zupełnie nowe pokłady energii, humoru i odwagi, które gruntownie zmieniają życie jej samej i jej najbliższych.

Penélope Cruz partneruje wybitny hiszpański aktor, trzykrotny laureat Nagrody Goya ? Luis Tosar (?Boskie jak diabli?, ?Słodkich snów?).

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz