Penélope Cruz i Javier Bardem w emocjonującym rodzinnym thrillerze: „Wszyscy wiedzą”

Na serwisach VoD (Vod.pl oraz Cineman.pl) dostępne jest już najnowsze dzieło wybitnego irańskiego reżysera Asghara Farhadiego, dwukrotnego laureata Oscara za filmy „Rozstanie" i „Klient". „Wszyscy wiedzą” to pełna emocji historia o wielkiej miłości, sekretach i kłamstwach. W rolach głównych najsłynniejsza hiszpańska para – Penélope Cruz i Javier Bardem.

Po latach nieobecności Laura (Penélope Cruz) wraz z dwójką dzieci powraca do rodzinnego hiszpańskiego miasteczka na ślub swojej siostry. Wkrótce spotyka Paco (Javier Bardem), dawnego ukochanego. Kiedyś łączyło ich uczucie, a tym razem połączy tragedia: podczas burzowej weselnej nocy znika bowiem nastoletnia córka Laury, Irene. Ta sytuacja wstrząśnie całą rodziną i postawi w kręgu podejrzeń wszystkich, których Laura kocha najbardziej. Pod znakiem zapytania stanie też jej relacja z mężem (Ricardo Darín, znany z „Dzikich historii” i „Sekretu w ich oczach”). Na jaw wychodzą kolejne tajemnice, o których „wszyscy wiedzą”, ale nikt nie chce przerwać zmowy milczenia.

Intymny, a przy tym kipiący emocjami film „Wszyscy wiedzą” dowodzi, że w opowiadaniu o związkach i relacjach, Farhadi nie ma sobie równych. Reżyser prowadzi opowieść z charakterystyczną dla siebie swobodą i lekkością. Rodzina to terytorium, na którym porusza się z wprawą, bezbłędnie wychwytując paradoksy, dzięki którym to kłębowisko toksycznych emocji, sprzecznych interesów i wzniosłych uczuć działa jak doskonale naoliwiona maszyna.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz