Paul Walker w polskim zwiastunie swojego ostatniego filmu – ?Najlepszy z najlepszych?

Pojawił się długo oczekiwany zwiastun ostatniego filmu tragicznie zmarłego Paula Walkera, gwiazdy serii ?Szybcy i wściekli?. ?Najlepszy z najlepszych? pojawi się w polskich kinach już 25 kwietnia ? równocześnie z datą amerykańskiej premiery.

Paul Walker, Luc Besson, RZA, tony akcji, pościgów samochodowych i zapierających dech w piersiach wybuchów ? to idealna mieszanka kina akcji, którą polscy widzowie będą mogli podziwiać już niedługo w kinach. ?Najlepszy z najlepszych? to ostatni film w karierze tragicznie zmarłej gwiazdy serii ?Szybcy i wściekli?. Obok Paula Walkera zobaczymy w nim również legendę sceny hip-hopu ? rapera RZA, który pracował m.in. przy takich filmach jak ?Kill Bill? Quentina Tarantiono czy ?Ghost Dog: Droga samuraja? Jima Jarmuscha. Za scenariusz odpowiedzialna jest legenda kina akcji ? Luc Besson. Na ekranie w ?Najlepszym z najlepszych? zobaczymy również gwiazdę kaskaderskich tricków i wynalazcę karkołomnej miejskiej akrobatyki o nazwie parkour ? Davida Belle. Tę niezwykle wybuchową mieszankę kinowych talentów oglądać będzie można na wielkim ekranie już 25 kwietnia. Polscy widzowie zobaczą ostatni film Paula Walkera w tej samej dacie co amerykańska publiczność.

Prezentujemy oficjalny zwiastun filmu na Youtube:

Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy ?Szybkich i wściekłych?, na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA - lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca.

Niedaleka przyszłość. Tajny agent policji Damien (Paul Walker) ma zaledwie 24 godziny, by odszukać skradziony pocisk z głowicą nuklearną i powstrzymać katastrofę. Wszelkie tropy wiodą do bezwzględnego handlarza narkotyków, rezydującego w odciętym od świata gettcie, zwanym Brick Mansions. W niebezpiecznej misji, na terenie niepodzielnie rządzonym przez gangi, Damien zyskuje nieoczekiwanego sprzymierzeńca - twardziela o imieniu Lino (David Belle), mistrza walk ulicznych i parkouru, który zna getto jak własną kieszeń i ma prywatne porachunki z bossem przestępczego podziemia.

Gatunek: sensacyjny

Produkcja: USA, 2014

Reżyseria: Camille Delamarre

Scenariusz: Luc Besson i Bibi Naceri

Obsada: Paul Walker ,David Belle , Ayisha Issa , RZA Robert Maillet

?Najlepszy z najlepszych? w kinach od 25 kwietnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz