Passion4travel.pl: Spotkania Podróżnicze w Kinie Praha: ?Przez Wagadugu? – wyprawa motocyklowa po Afryce Zachodniej

23. kwietnia o godz. 20.30 Kino Praha zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Passion4travel.pl: Spotkania Podróżnicze w Kinie Praha. Zapraszamy na relację z wyprawy motocyklowej po Afryce Zachodniej - ?Przez Wagadugu? oraz dyskusję z podróżnikami. Bilety TYLKO 14 złotych!

W czwartek, 23. kwietnia o godz. 20.30 zapraszamy na spotkanie z podróżnikami oraz relację z wyprawy motocyklowej po Afryce Zachodniej ? ?Przez Wagadugu?. Krzyśka ?Globo? Żaczka i jego ekipę połączyła pasja odkrywania i miłość do motocykli. Napędzała i dodawała odwagi chęć znalezienia przygody i poznania prawdziwej Czarnej Afryki. Z polski wyruszyli w pierwszych dniach stycznia 2015, jednak prawdziwa przygoda zaczęła się dopiero w Dakhli ? Saharze Zachodniej. Przejechali ponad 8 tys. km po asfalcie, szutrze, piasku i kamieniach. Przemierzyli Maroko, Mauretanię, Mali oraz Burkinę Faso.

Passion4travel.pl: Spotkania Podróżnicze w Kinie Praha to cykl comiesięcznych spotkań miłośników samochodów terenowych i turystycznego enduro. Pokazy filmów i slajdów z wypraw do najdalszych zakątków świata, rozmowy z organizatorami wyjazdów, porady od bardziej doświadczonych podróżników, to tylko początek tego, co Was czeka. Passion4travel.pl: Spotkania Podróżnicze w Kinie Prahato kontynuacja 5 letniej tradycji spotkań podróżniczych Passion4travel, od teraz w nowej, lepszej, kinowej odsłonie. Zachowany zostanie luz, spontaniczność i rozrywkowy charakter imprezy, a dodając do tego kinowy ekran, dźwięk dolby-surround i klimatyzowaną salę, spotkania Passion4travel.pl: Spotkania Podróżnicze w Kinie Prahadadzą Wam największą dawkę wolności, emocji i adrenaliny!

Passion4travel.pl jednoczy ludzi zafascynowanych podróżami, którzy w poszukiwaniu przygody porzucają znane i przetarte szlaki, aby dzięki niezależności jaką daje samochód i motocykl dotrzeć dalej i poczuć więcej. Nie istotna jest marka, wiek czy wielkość pojazdu. Ważne, że przędzony benzyną dostarcza emocji i daje wolność. Passion4travel.pl nie ogranicza się do wirtualnego świata, gdzie najczęściej występuje ?nick name? niż normalne ?name?, gdzie Twoje zdjęcie to ?avatar?, a ulubioną formą ekspresji jest ?selfie?. Passion4travel.pl spotyka się w realu, je niezdrowe chipsy, pije piwo i rozmawia twarzą w twarz. Co miesiąc organizuje regularne spotkania, gdzie z pierwszej ręki można wysłuchać relacji z niezwykłej wyprawy, zadawać pytania bezpośrednim uczestnikom, poznać jej szczegóły i przygotować się do własnej.

Zapraszamy wszystkich miłośników podróży na spotkania z cyklu Passion4travel.pl: Spotkania podróżnicze w Kinie Praha!

Passion4travel.pl: Spotkania Podróżnicze w Kinie Praha wybrany czwartek miesiąca, godz. 20.30. Cena biletu ? 14zł

PASSION4TRAVEL.PL: SPOTKANIA PODRÓŻNICZE W KINIE PRAHA

23 kwietnia, godz. 20.30 ?Przez Wagadugu? - wyprawa motocyklowa po Afryce Zachodniej

Połączyła ich pasja odkrywania i miłość do motocykli. Napędzała i dodawała odwagi chęć znalezienia przygody i poznania prawdziwej Czarnej Afryki. Przejechali ponad 8 tys. km po asfalcie, szutrze, piasku i kamieniach. Przemierzyli Maroko, Mauretanię, Mali oraz Burkinę Faso. Podróż nie szczędziła im przygód, niespodzianek i niebezpieczeństw. Na własnej skórze doświadczyli uroku afrykańskiej biurokracji, braku wody, gorąca, awarii i lokalnej służby zdrowia. Znaleźli się w strefie działań wojennych i zostali aresztowani przez Malijską armię. Mimo to oczarowała ich nieposkromiona przestrzeń, piękno i różnorodność krajobrazów, a przede wszystkim pogoda ducha rdzennych mieszkańców. O pełnej przygód wyprawie do Afryki opowie Krzysiek ?Globo? Żaczek.

21 maja, godz. 20.30 ?Nachito w Ameryce Środkowej?

Michał i Magda w 2013 roku udali się w podróż z Kolumbii do Kalifornii wraz ze swoim 6 miesięcznym synkiem Ignasiem. W San Francisco kupili 17-letnią Toyotę 4Runner, w Meksyku skupili się na Półwyspie Kalifornijskim (Baja California) i Jukatanie, a w Ameryce Środkowej nie ominęli żadnego z krajów (Gwatemala, Salwador, Honduras, NiKaragua, Kostaryka, Panama). Po drodze było kilka nurkowań, zdobytych wulkanów i wiele niezapomnianych możliwości poznania Indian - dlaczego po dziś dzień wołają na Ignasia Nachito? Z pewnością zdradzą.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz