Passion4travel.pl: Spotkania Podróżnicze w Kinie Praha: ?Nachito w Ameryce Środkowej?

21. maja o godz. 20.30 Kino Praha zaprasza na kolejne spotkanie z cykluPassion4travel.pl: Spotkania Podróżnicze w Kinie Praha. Zapraszamy na relację z podróży motocyklowej ? ?Nachito w Ameryce Środkowej? oraz dyskusję z podróżnikami. Bilety TYLKO 14 złotych!

W czwartek, 21. maja o godz. 20.30 zapraszamy na spotkanie z podróżnikami oraz relację Magdy i Michała z wyprawy motocyklowej ? ?Nachito w Ameryce Środkowej?. W czasie swojej prezentacji opowiedzą o chwilach, które zapamiętali najbardziej: poznanie Wysp Kukurydzianych, wizytę u polskiej wolontariuszki w Faweli w stolicy Hondurasu, spotkanie z salwadorskim rozbitkiem, którego na początku 2014 roku wyłowiono w pobliżu Australii. A to tylko początek ich niesamowitej opowieści.

Passion4travel.pl: Spotkania Podróżnicze w Kinie Praha to cykl comiesięcznych spotkań miłośników samochodów terenowych i turystycznego enduro. Pokazy filmów i slajdów z wypraw do najdalszych zakątków świata, rozmowy z organizatorami wyjazdów, porady od bardziej doświadczonych podróżników, to tylko początek tego, co Was czeka. Passion4travel.pl: Spotkania Podróżnicze w Kinie Praha to kontynuacja 5 letniej tradycji spotkań podróżniczych Passion4travel, od teraz w nowej, lepszej, kinowej odsłonie. Zachowany zostanie luz, spontaniczność i rozrywkowy charakter imprezy, a dodając do tego kinowy ekran, dźwięk dolby-surround i klimatyzowaną salę, spotkania Passion4travel.pl: Spotkania Podróżnicze w Kinie Praha dadzą Wam największą dawkę wolności, emocji i adrenaliny!

Passion4travel.pl jednoczy ludzi zafascynowanych podróżami, którzy w poszukiwaniu przygody porzucają znane i przetarte szlaki, aby dzięki niezależności, jaką daje samochód i motocykl dotrzeć dalej i poczuć więcej. Nie istotna jest marka, wiek czy wielkość pojazdu. Ważne, że przędzony benzyną dostarcza emocji i daje wolność. Passion4travel.pl nie ogranicza się do wirtualnego świata, gdzie najczęściej występuje ?nick name? niż normalne ?name?, gdzie Twoje zdjęcie to ?avatar?, a ulubioną formą ekspresji jest ?selfie?. Passion4travel.pl spotyka się w realu, je niezdrowe chipsy, pije piwo i rozmawia twarzą w twarz. Co miesiąc organizuje regularne spotkania, gdzie z pierwszej ręki można wysłuchać relacji z niezwykłej wyprawy, zadawać pytania bezpośrednim uczestnikom, poznać jej szczegóły i przygotować się do własnej.

Zapraszamy wszystkich miłośników podróży na spotkania z cyklu Passion4travel.pl: Spotkania podróżnicze w Kinie Praha!

Passion4travel.pl: Spotkania Podróżnicze w Kinie Praha wybrany czwartek miesiąca, godz. 20.30.

Cena biletu ? 14ł

PASSION4TRAVEL.PL: SPOTKANIA PODRÓŻNICZE W KINIE PRAHA

21 maja, godz. 20.30 ?Nachito w Ameryce Środkowej?

Michał i Magda w 2013 roku udali się w podróż z Kolumbii do Kalifornii wraz ze swoim 6 miesięcznym synkiem Ignasiem. W San Francisco kupili 17-letnią Toyotę 4Runner, w Meksyku skupili się na Półwyspie Kalifornijskim (Baja California) i Jukatanie, a w Ameryce Środkowej nie ominęli żadnego z krajów (Gwatemala, Salwador, Honduras, NiKaragua, Kostaryka, Panama). Po drodze było kilka nurkowań, zdobytych wulkanów i wiele niezapomnianych możliwości poznania Indian ? dlaczego po dziś dzień wołają na Ignasia Nachito? Z pewnością zdradzą.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz