Paddingtonomania!

W Wielkiej Brytanii zapanowała prawdziwa Paddingtonomania. Na ulicach Londynu, na każdym kroku, można spotkać figurkę Misia. W sklepach, na każdym rogu, sprzedają pomarańczową marmoladę wyprodukowaną w najdzikszych zakątkach Peru. W ostatni piątek na ekranach brytyjskich kin zadebiutowała pełnometrażowa adaptacja przygód Paddingtona i od razu stała się sukcesem!

Brytyjczycy pokochali Misia. Najnowsza produkcja StudioCanal zajęła 1. miejsce w angielskim box office, gromadząc w kinach w pierwszy weekend więcej widzów niż takie hity jak ?Kraina lodu?, czy ?Jak wytresować smoka?. Podczas weekendu premierowego film zarobił ponad 5 milionów funtów. W Polsce ?Paddington? zagości w kinach na Gwiazdkę.

Michael Bond, autor kultowej książeczki dla dzieci o przygodach Paddingtona, również nie kryje zachwytu nad filmem. Po obejrzeniu ostatecznej wersji filmu powiedział, że ?Paddington? to film, którego nie da się zapomnieć

?To film, który angażuje widza na wielu poziomach. Państwo Brown ratując misia mają okazję do podsumowania własnych relacji. Nie mogę się doczekać jak zobaczę ten film jeszcze raz? Jest w nim tyle ?perełek?, które chce się przeżywać z innymi.?

PADDINGTON W KINACH NA GWIAZDKĘ

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz