Owacja na stojąco na pierwszym publicznym pokazie ?Planety Singli? na Forum Wokół Kina! Mitja Okorn.

?Planeta Singli? ? nowy film Mitji Okorna, reżysera komediowego fenomenu polskich kin, przebojowych ?Listów do M?, został entuzjastycznie przyjęty na 40. edycji Forum Wokół Kina! Bezprecedensowa owacja na stojąco, zgotowana nowej polskiej komedii przez wymagające grono operatorów kin, zapowiada wielki hit i idealny film na Walentynki! Prezentujemy kolejny zestaw zdjęć z produkcji, w której widzów rozbawiają i? wzruszają m.in. Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Danuta Stenka, Paweł Domagała, Michał Czernecki, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Piotr Głowacki, Katarzyna Bujakiewicz, Ewa Błaszczyk i Wojtek ?Łozo? Łozowski.

W ramach 40. edycji Forum Wokół Kina ? największej branżowej imprezy środowiska związanego z dystrybucją i rozpowszechnianiem filmów, odbył się pierwszy publiczny pokaz ?Planety Singli? ? nowego filmu Mitji Okorna. Zaprezentowana widzom robocza wersja komedii twórcy ?Listów do M? spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności i została nagrodzona długą owacją na stojąco. Tak żywiołowej reakcji na Forum Wokół Kina od lat nie wywołał żaden tytuł! ?Planeta Singli? to walentynkowa komedia w gwiazdorskiej obsadzie, z mnóstwem niespodzianek, jakich nie było do tej pory w żadnym polskim filmie; skrojona według najlepszych światowych wzorców ? pełna błyskotliwego humoru i wzruszeń. Film trafi do kin 5 lutego i jest reżyserskim powrotem za kamerę Mitji Okorna, autora pierwszych ?Listów do M?, które do dziś cieszą się statusem najpopularniejszej komedii polskiej i zagranicznej wyświetlanej w Polsce po 1989 roku i których sequel bije teraz rekordy polskiego box office'u! Jest też debiutem producenckim Gigant FILMS, firmy założonej przez Radosława Drabika, byłego dyrektora zarządzającego Stowarzyszenia Nowe Horyzonty oraz Michała Chacińskiego ? cenionego krytyka, laureata Nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i dyrektora artystycznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w latach 2011?2013. Idealną, pełną gwiazd propozycję na Święto Zakochanych na ekrany wprowadzi Kino Świat.

?Fantastyczny film! Uśmiałam się. Świetne teksty. Komedia romantyczna dla ludzi, którzy mają mózgi? Małgorzata Kuzdra, Kino Muza, Poznań

?Dawno nie było na polskim rynku kinowym tak świetnego połączenia komedii romantycznej i filmu obyczajowego. Film dla wszystkich, z pewnością może liczyć na rewelacyjny wynik". Piotr Olak, Kino Luna, Warszawa

?Wczoraj miał miejsce z moich najszczęśliwszych dni w moim życiu i muszę podzielić się nim z wami wszystkimi. Na spotkaniu w Gdyni pokazaliśmy nasz niedokończony film ?Planeta Singli? około 400 polskim właścicielom kin. Ich reakcja była niewyobrażalna. Ciągły śmiech, łzy i niekończąca się owacja na stojąco. A film nie jest jeszcze gotowy! Radość!!!?. Mitja Okorn, reżyser

?Jesteśmy dumni, że możemy dystrybuować ten film. Już po obejrzeniu pierwszej wersji montażowej byliśmy przekonani, że mamy do czynienia z nową jakością w polskim kinie rozrywkowym. Cieszymy się, że tak wymagająca i znająca swoich odbiorców publiczność podziela nasze zdanie i przyjmuje film Mitji Okorna z entuzjazmem, jakiego dawno nie doświadczyliśmy na Forum Wokół Kina. To nie może być przypadek. Mitja Okorn, reżyser ?Listów do M? - najpopularniejszej komedii ostatnich 25 lat, kolejny raz dowiódł, że doskonale wyczuwa potrzeby publiczności". Bartek Fukiet, Dyrektor Działu Kinowego Kino Świat.

W ?Planecie Singli? w rolach głównych zobaczymy: Macieja Stuhra jako uwielbianego przez miliony telewizyjnego showmana oraz zjawiskowo piękną Agnieszkę Więdłochę w roli ukrywającej swój seksapil nauczycielki muzyki. Tych dwoje zawrze ze sobą nietypową umowę, dzięki której cała Polska dowie się, czy prawdziwa miłość istnieje i gdzie (nie) należy jej szukać. W doborowej obsadzie znaleźli się także Danuta Stenka, Paweł Domagała, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki oraz Ewa Błaszczyk. W plejadzie internetowych randkowiczów nazwiska-niespodzianki, wśród nich m.in. lider Afromental Wojtek ?Łozo? Łozowski.

Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show ? ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka? idealnego faceta ? Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=FsBL8r2j0o4[/youtube]

PLANETA SINGLI w kinach od 5 lutego 2016

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz