Oto najbardziej zabójczy biust w Hollywood! Sofía Vergara gwiazdą MACZETA ZABIJA

Meksykański supertwardziel Maczeta powraca z najtrudniejszą misją w karierze! ?Maczeta zabija?, kontynuacja wystrzałowego hitu Roberta Rodrigueza, to jeszcze więcej akcji, humoru i gwiazd, a wśród nich znana z ?Współczesnej rodziny? kolumbijska piękność Sofía Vergara, jako uzbrojona w szybkostrzelny ?biustomiot? zabójczyni ? Desdemona.

 

 

 

41-letnia Vergara drugi rok z rzędu znalazła się na szczycie zestawienia najlepiej opłacanych aktorek w amerykańskiej telewizji. Z raportu magazynu ?Forbes? wynika, że w od czerwca 2012 zdołała zarobić aż 30 milionów dolarów, deklasując w walce o pierwsze miejsce takie sławy jak Kim Kardashian, Eva Longoria czy Tina Fey.

W ?Maczeta zabija? gwiazdę, która na co dzień użycza swojego wizerunku w reklamach Kmarta, Pepsi, Burger Kinga i kosmetyków Covergirl, zobaczymy w najostrzejszym wcieleniu w karierze. ?Zachęcając mnie do występu w ?Maczecie?, Robert zapytał, czy chcę przeżyć coś naprawdę zwariowanego.? ? wspomina  Vergara. ?Zgodziłam się bez wahania, bo na taką propozycję czekałam od lat. Desdemona jest kompletnie różna od moich poprzednich bohaterek. Jest szalona. A przynajmniej mało stabilna psychicznie. No i jest zabójczynią.?  ? mówi aktorka.

?Miałam wielką radochę występując w filmie, w którym tyle się dzieje ? ciągła akcje, pościgi, strzelaniny. Nie wspominając o rzadkiej szansie odstrzelenia kilku osób przy pomocy stalowego biustonosza.? ? śmieje się Vergara i zapewnia, że na sensie ?Maczeta zabija? doskonale bawić się będę również panie. ?Znajdziecie tu wiele fantastycznych kobiet-bohaterek. No i nie obawiajcie się Danny?ego Trejo. Może i wygląda przerażająco, ale tak naprawdę to słodki z niego misiaczek.?

Na planie ?Maczeta zabija?, obok Vergary i charyzmatycznego Danny'ego Trejo, Robert Rodriguez zgromadził prawdziwą plejadę gwiazd. Luthera Voza - demonicznego przeciwnika Maczety w prawdziwie bondowskim stylu - zagrał dwukrotny laureat Oscara Mel Gibson. W roli prezydenta USA występuje pierwszy skandalista Hollywood Charlie Sheen. Wspierają ich - Antonio Banderas (?Desperado?), laureat Oscara Cuba Gooding Jr. (?Jerry Maguire?), nominowany do Oscara Demián Bichir (?Lepsze życie?) i znany z roli prezydenta USA w ?Iron Man 3? William Sadler.

Równie imponująco wygląda żeńska część obsady. Powracają bohaterki pierwszej części - Jessica Alba (?Sin City - Miasto Grzechu?) oraz Michelle Rodriguez (?Avatar?). Obok nich - wychowanka Rodrigueza Alexa Vega (seria ?Mali Agenci?), eks-narzeczona Johnny'ego Deppa Amber Heard (?Dziennik zakrapiany rumem?), kolumbijska piękność Sofía Vergara (?Współczesna rodzina?), gwiazda serii ?High School Musical? Vanessa Hudgens (?Spring Breakers?) oraz debiutująca w kinie czołowa skandalistka show-biznesu Lady Gaga jako zmysłowa La Cameleón.

MACZETA ZABIJA w kinach od 18 października

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz