Oto damulka warta grzechu! Klimatyczne zdjęcia z nowego ?Sin City 2: Damulka warta grzechu?

Kiedy facet w czerni rusza na ratunek dziewczynie Bonda, mając za wsparcie niezniszczalnego zapaśnika, staje się jasne, że ulicami Miasta Grzechu znów popłynie krew! ?Sin City 2: Damulka warta grzechu? ? długo wyczekiwana kontynuacja jednej z najlepszych ekranizacji komiksów ostatniej dekady zagości na polskich ekranach 22 sierpnia. Mamy pierwsze zdjęcia  z filmu.

Najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, wizjonerski reżyser Robert Rodriguez (?Desperado?, ?Od zmierzchu do świtu?) zaprasza na kolejne spotkanie z mieszkańcami Miasta Grzechu. Dwight (Josh Brolin, ?Prawdziwe męstwo?, ?Faceci w czerni 3?) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green, zjawiskowa dziewczyna Bonda z ?Casino Royale?) ? dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką Marvem (Mickey Rourke, nominowany do Oscara za rolę w ?Zapaśniku?).

Scenariusz ?Damulki wartej grzechu? napisał laureat Nagrody Akademii, William Monahan ? scenarzysta nagrodzonej czterema Oscarami ?Infiltracji? Martina Scorsese. Nad projektem czuwał ojciec komiksowego pierwowzoru Frank Miller, twórca niezapomnianej powieści graficznej ?300?, zekranizowanej w 2006 roku przez Zacka Snydera.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz