„Oszczędny Czwartek” w kinie Apolonia!

"Oszczędny Czwartek" to nowa propozycja Apolonii dla tych, którzy lubują się w niezależnym, ambitnym kinie i przy okazji chcieliby trochę zaoszczędzić!

Już od marca, w każdy czwartek miesiąca, cena biletu na wszystkie regularne seanse repertuarowe, JEDYNIE 7 złotych!

"Mecz życia" - premiera 4 marca Anja uwielbia piłkę nożną, chociaż jej kolega z klasy Jonas uważa, że ten sport nie jest dla dziewczyn. Anja z humorem reaguje na zaczepki Jonasa, nie wiedząc, że tak naprawdę chłopak jest w niej zakochany. Nagle na dziewczynę spada straszny cios ? rozpoznano u niej białaczkę. Mimo to pozostaje pełna optymizmu i energii i chce zagrać w szkolnym turnieju piłki nożnej. Kiedy się okazuje, że choroba może uniemożliwić jej udział w meczu, Jonas układa wyjątkowy plan.

"Na skrzyżowaniu wichrów" - premiera 11 marca Dla rdzennych mieszkańców Estonii rozpoczyna się dramat masowych wywózek na Syberię. Wśród ponad czterdziestu tysięcy wysiedleńców jest Erna, matka małej dziewczynki, rozdzielona ze swoim mężem ? wojskowym. To jej historię oglądamy na ekranie. Scenariusz ?Na skrzyżowaniu wiatrów? oparty został na listach i pamiętnikach pisanych przez Ernę. Film jest świadectwem jej postawy i hołdem złożonym tysiącom wysiedleńców.

"Zdjęcie" - premiera 11 marca ?Zdjęcie? to historia o poszukiwaniu własnej tożsamości, które wymaga nie lada odwagi. Adam nie tylko rozwiąże swoją zagadkę, ale również odnajdzie przyjaciela w osobie starszego o dwa lata Przemka (Antoni Pawlicki) oraz spotka pierwszą miłość (Karolina Gorczyca), która może tę przyjaźń zniszczyć.

"180 sekund" - premiera 18 marca ?Zdjęcie? to historia o poszukiwaniu własnej tożsamości, które wymaga nie lada odwagi. Adam nie tylko rozwiąże swoją zagadkę, ale również odnajdzie przyjaciela w osobie starszego o dwa lata Przemka (Antoni Pawlicki) oraz spotka pierwszą miłość (Karolina Gorczyca), która może tę przyjaźń zniszczyć.

"Obsesja zemsty" - premiera 25 marca Ta historia zaczyna się w Kolumbii, w trakcie bezpardonowej wojny między wojskiem a partyzantką. Obie strony wykazują się podobną bezwzględnością, a ofiarami padają głównie wieśniacy. Jedną z nich jest Maria: najpierw traci męża, a następnie żołdacy gwałcą jej córkę. I ją z kolei będzie Maria opłakiwać na pogrzebie. Przypadkiem znajduje zdjęcie jednego z napastników. To Ivan, hiszpański najemnik. Maria rusza jego śladem do Hiszpanii....

Cena biletu: 7 zł Bilety należy zakupić w kasie kina 30 min. przed rozpoczęciem pierwszego seansu.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz