Ostatni tydzień wakacji na festiwalu Orange Kino Letnie

Ostatni tydzień wakacji z najlepszymi filmami na festiwalu Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane Siedem wyjątkowych filmów w ostatni tydzień najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Orange Kino Letnie. Przed nami najgorętsze filmowe emocje w kinach letnich nad morzem, w górach i na Mazurach.

Orange Kino Letnie Sopot_fot. J. Bartkowski

W czwartkowym cyklu ?Made in Poland?, prezentującym najciekawsze polskie tytuły, obsypany nagrodami film Małgorzaty Szumowskiej ?Body/Ciało?. ?Komediowe piątki? pożegnamy odważną komedią ?To właśnie seks?. W sobotnim cyklu ?Oscary!? zobaczycie ?Big Short? z Ryanem Goslingiem i Christianem Balem w rolach rekinów nowojorskiej finansjery. ?Twarz Anioła? - historia pięknej morderczyni - to festiwalowa propozycja w ostatniej odsłonie cyklu ?Kobiece niedziele?. Kultowy film Jima Jarmusha ?Tylko kochankowie przeżyją? z cyklu ?Muzyczne poniedziałki? sprawi, że wakacje zostaną z wami na dłużej, razem z hipnotycznymi dźwiękami przesterowanych gitar. W ostatni wtorek wakacji, w ramach cyklu ?Festiwale, festiwale?, zachwyci Was zwycięzca festiwalu w Sundance, czyli nawiązujący do klasyki gatunku, baśniowy western ?Slow West? z niesamowitym Michaelem Fassbenderem w roli głównej. Ostatnia projekcja tegorocznej edycji festiwalu to ukłon w stronę młodszej widowni przygotowującej się do powrotu do szkoły. W ramach najbardziej przebojowego dnia tygodnia, środę ?Z Orange i mega hitem?, zaprezentujemy zwariowaną komedię ?nieletni / pełnoletni? producentów legendarnego ?Kac Vegas?. Po takiej dawce emocji, powrót z wakacji to czysta przyjemność.

Orange Kino Letnie Sopot ? Zakopane to codzienne projekcje filmów i moc atrakcji przez całe wakacje. Na wszystkie wydarzenia i projekcje w ramach festiwalu wstęp wolny! W Sopocie obowiązuje jedynie bilet wstępu na Molo. Szczegóły na stronie www.orangekinoletnie.wp.pl oraz w bezpłatnej aplikacji na smartfony.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz