Orzechy i Francja w nowych komediach w Cinema City!

Pierwszy wakacyjny weekend w Cinema City upłynie pod znakiem przedpremierowych pokazów filmowych. Dla najmłodszych widzów sieć przygotowała orzechową przygodę z puchatymi bohaterami najnowszej animacji ? Gang Wiewióra. Z kolei koneserów francuskich komedii rozbawi do łez nadaktywny hipochondryk z nowego filmu Danny?ego Boona ? Przychodzi facet do lekarza.

Tegoroczne lato w Cinema City rozpocznie komediowy zawrót głowy! W te wakacje sieć kin przewidziała kinową rozrywkę dla każdego. Już w ten weekend 27, 28 i 29 czerwca odbędą się pokazy przedpremierowe animacji Gang Wiewióra, która porwie najmłodszych oraz filmu Przychodzi facet do lekarza dla amatorów francuskiego kina.

Gra warta? Orzecha

Widzowie animacji "Gang Wiewióra" już niedługo przekonają się, jak szalona akcja rabunkowa zaplanowana przez niepokornego Wiewióra zakłóci spokój Parku Wolność! Miłość do orzechów skłania głównego bohatera do zmobilizowania zwierzęcych mieszkańców parku, aby dokonać skoku stulecia. Nowa animacja to komedia z doborową obsadą w tle. Zawadiacki Wiewiór przemówi głosem samego Cezarego Pazury, a pozostałym sprytnym zwierzakom użyczą głosów gwiazdy polskiego kina, w tym m.in. Andrzej Grabowski, Sonia Bohosiewicz i Weronika Rosati. Przedpremierowe pokazy filmu Gangu Wiewióra odbędą się we wszystkich 31 kinach Cinema City w wersji 3D i 2D w dniach 27, 28 i 29 czerwca. Regularne pokazy filmu od 4 lipca.

?Chory z urojenia?

Reżyser kultowych francuskich komedii Jeszcze dalej niż północ i Nic do oclenia, Danny Boon, powraca z nowym filmem ? Przychodzi facet do lekarza. Komedia opowiada historię hipochondryka Romaina (Danny Boon), który swoją nadgorliwością doprowadza do szewskiej pasji lekarza doktora Zvenkę, w tej roli znany i lubiany Kad Merad. Romain nie daje się przekonać, że absolutnie nic mu nie dolega i wraz z biegiem wydarzeń znajduje kolejny powód do częstych odwiedzin u doktora ? jego siostrę Annę. Intryga zagęszcza się niczym w sztuce Moliera, a w powietrzu zawiśnie pytanie ? czy miłość okaże się lekarstwem na wszystko? Doktor Zvenka śmie w to wątpić. Przedpremierowe pokazy filmu Przychodzi facet do lekarza odbędą się 27, 28 i 29 czerwca w wybranych kinach Cinema City (Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa Jurajska, Gdańsk Krewetka, Gliwice, Kraków Bonarka, Kraków Kazimierz, Kraków Zakopianka, Łódź, Lublin, Poznań Kinepolis, Toruń Czerwona Droga, Warszawa Arkadia, Warszawa Bemowo, Warszawa Janki, Warszawa Mokotów, Warszawa Promenada, Warszawa Sadyba, Wrocław Korona, Zielona Góra). Regularne pokazy filmu od 11 lipca.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz