Oprah Winfrey i P Diddy zachwycają się Biblią!

Kiedy w telewizji królował serial Biblia Twitter rozgrzany był do czerwoności. Celebryci tacy jak Oprah Winfrey, Sarah Fergusson, Shakira czy nawet P Diddy rozpisywali się na temat produkcji, twierdząc że pozwoliła zrozumieć im Pismo Święte i zmieniła ich życie. Na fali sukcesu telewizyjnej produkcji twórcy postanowili przenieść go na wielki ekran, tym razem skupiając się wyłącznie na życiu Jezusa. "Syn Boży" już 4 kwietnia w kinach w całej Polsce.

Po blisko 50 latach na kinowych ekranach zagości film, który opowiada o całym życiu Jezusa Chrystusa. Od narodzin, poprzez nauczanie, kończąc na zmartwychwstaniu. Produkcja zrealizowana jest z rozmachem inscenizacyjnym, ale też z ogromną dbałością o szczegóły i wierność prawdzie historycznej. Realia życia opisywanych czasów oraz tło obyczajowo społeczne są oddane z dużą drobiazgowością. Serial bił rekordy popularności na całym świecie, jest jednym z najszybciej sprzedanych tytułów z telewizji na dvd.

SYN BOŻY (Son of God)

PREMIERA 4 KWIETNIA 2014

10 lat po historycznym sukcesie ?Pasji? Mela Gibsona (3,5 miliona widzów w Polsce), nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa ? od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu ?Biblia?, w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w ?Dotyku anioła? Romę Downey. Przejmującą muzykę do filmu skomponował Hans Zimmer, uhonorowany Oscarem twórca kompozycji do ?Zniewolonego. 12 Years a Slave?, ?Incepcji?, ?Gladiatora? i ?Króla Lwa?.

Film dostępny w polskiej wersji językowej.

 [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://www.youtube.com/watch?v=WcIXCok9HPg[/youtube]

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz