Olbrzym, „Przytulasek”, wybraniec księżnej Diany. Liev Schreiber gwiazdą filmu ?Kamerdyner?

Są jak piękna i bestia. On, potężnie zbudowany olbrzym o twarzy, która ? jak sam twierdzi ? ?jednych przeraża, a u drugich wywołuje chęć, by w nią uderzyć.? Ona, filigranowa blondynka, królowa ludzkich serc, która bez trudu rozkocha w sobie nawet ?King Konga?. Liev Schreiber i Naomi Watts od lat pozostają jedną z wzorowych par Hollywood. Niedawno mogliśmy oglądać Naomi w roli księżnej Diany, a teraz Schreiber zadebiutuje jako Lyndon Baines Johnson ? 36. prezydent USA. Wszystko to w ?Kamerdynerze?, niezwykłej i opartej prawdziwych wydarzeniach historii Cecila Gainesa, który pracował dla ośmiu kolejnych przywódców Ameryki.

Na amerykańskiej premierze ?Kamerdynera? Schreiber i Watts prezentowali się znakomicie. On w czarnym garniturze, ona w kombinezonie projektu Thakoon i szpilkach Givenchy, skutecznie odwracali uwagę fotoreporterów od reszty gwiazd z Oprah Winfrey i Lennym Kravitzem na czele. Cytując kroniki towarzyskie, wyglądali ?jak milion dolarów.?

Watts i Schreiber po raz pierwszy spotkali się w maju 2005 roku, na wystawie w Metropolitan Museum of Art. ?Tego wieczoru odkryłam w sobie śmiałość, o którą nigdy się nie podejrzewałam.? ? wspomina Watts. ?Zwykle czekałam, aż facet wykona pierwszy ruch, ale wtedy było inaczej. Gdy Liev powiedział, że wychodzi, pomyślałam sobie: ?O cholera, kolejna taka szansa trafi się pewnie za kilka lat?. Podeszłam to niego i zapytałam, czy chce moją wizytówkę. Nie mogłam przecież powiedzieć wprost, że chcę dać mu swój numer.? ? śmieje się aktorka. ?Roześmiał się, wziął bilecik i wyszedł.? ? kontynuuje Naomi. ?Pięć minut później wysłał mi wiadomość z zapytaniem, czy mam ochotę wyskoczyć gdzieś na drinka. Odpisałem mu ? ?Nie. Ale zjedzmy jutro śniadanie.? Poranna randka dała początek płomiennemu związkowi. Od tej chwili są nierozłączni. Mają dwóch synów, 6-letniego Sashę i 4-letniego Kaia. Łączy ich miłość, życiowy optymizm i ogromna pasja do muzyki rockowej, której Liev oraz Watts ? jak przystało na córkę menagera Pink Floyd ? są wielkimi miłośnikami. Ich znajomi są zgodni, Naomi i ?Przytulasek? (takie pseudo wśród najbliższych ma mierzący 191 cm Liev) to para idealna.

?Kamerdyner? w kinach od 26 grudnia 2013

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz