Olaf Lubaszenko trąbalskim pluszczakiem w dubbingu animacji ?Ups! Arka odpłynęła??.

Olaf Lubaszenko dołącza do polskiej obsady dubbingowej ?Ups! Arka odpłynęła??. W pełnej humoru i przygód historii zwierzaków-pluszczaków wciela się w trąbalskiego Dave?a ? stworka o wyglądzie rodem z Pokemonów. Na pokładzie arki Noego los pechowego pasażera na gapę, na dobre i na złe, zwiąże się z postacią Małgorzaty Foremniak ? drapieżną Hazel. Mimo ogromnych różnic w charakterach, ?ona ? groźna i dynamiczna, on ? podszyty tchórzem melancholik?, Lubaszenko udowodni, że ma talent do zabawy na najwyższej fali (śmiechu). A przy okazji weźmie ster Arki we własne łapki i pokieruje pierwszą na świecie międzygatunkową akcją ratunkową! Jej efekt poznamy 1 maja, gdy wszystkim widzom w kinach wielka woda? śmiechu doda!

?W animacji ?Ups!? jestem sympatycznym tatą-pluszczakiem Dave?em, ojcem samotnie wychowującym dziecko. To typ melancholika z dużym elementem tchórzostwa. Jak każdy pluszczak ma trąbę i futro w dziwnych kolorach. Wolę wierzyć, że zostałem obsadzony w tej roli ze względu na warunki głosowe, a nie fizyczne? ? śmieje się Lubaszenko.

Nadciąga potop i wkrótce całą Ziemię zaleje woda. Jedynym ratunkiem dla zwierząt jest miejsce na Arce Noego, której kapitanem został wyniosły Król Lew. Niestety, paru nieboraków nie znalazło się na liście upoważniającej do wejścia na pokład i teraz mają? przechlapane. Uroczy stwór o imieniu Fini, przedstawiciel tajemniczego gatunku pluszczaków, wspierany przez trójkę innych pechowców bez biletu wstępu na Arkę, zmaga się z nadciągającą powodzią oraz parą gryfów-głodomorów, które? mają smaka na pluszczaka.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=v-DBhTQzDPo[/youtube]

W ?Ups! Arka odpłynęła?? ? w kinach od 1 maja

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz