Oko w oko z legendą! Nieśmiertelny Aaron Eckhart na polskim plakacie ?Ja, Frankenstein?

Po serii posterów teaserowych przyszedł czas na oficjalny plakat filmu ?Ja, Frankenstein?. Zrealizowana w technologii IMAX superprodukcja w reżyserii Stuarta Beattie, współtwórcy sukcesu ?Piratów z Karaibów?, trafi na polskie ekrany 24 stycznia. Odtwórca głównej roli Aaron Eckhart przekonuje, że pomimo mrocznych realiów i monstrualnego, zszytego z ludzkich zwłok bohatera, ?Ja, Frankenstein? to również historia o wiecznym poszukiwaniu miłości.

?Gdyby rozebrać ten film na części pierwsze, to dostrzeżemy, że pod płaszczykiem dystopijngo świata skrywa się historia człowieka niechcianego i niekochanego, odrzuconego przez ojca i społeczeństwo. Owszem mamy tu demony i gargulce, jest wytrenowany w sztukach walki bohater, jednak dla mnie to przede wszystkim opowieść o osobie szukającej miłości swojego życia? ? mówi Eckhart.

Adam, potwór stworzony przez doktora Frankensteina, od ponad 200 lat żyje samotnie w cieniu ludzkiej cywilizacji. Obdarzony ogromną siłą i wytrzymałością, wytrenowany w sztukach walki, broni naszego gatunku przed zakusami istot rodem z najgorszych koszmarów. Nieoczekiwanie i wbrew swojej woli zostaje uwikłany w odwieczną wojnę pomiędzy dwoma klanami nieśmiertelnych. Obie frakcje chcą odkryć sekret jego zmartwychwstania, by dzięki niemu zdobyć kontrolę nad armią żywych trupów.

W tytułowe monstrum wcielił się nominowany do Złotego Globu Aaron Eckhart, niezapomniany Harvey Dent z ?Mrocznego Rycerza?. W epickiej walce dobra ze złem towarzyszyć mu będą m.in. Yvonne Strahovski ? gwiazda serialu ?Dexter?, Miranda Otto ? Eowina z ?Władcy Pierścieni? Petera Jacksona, Jai Courtney ? filmowy syn Bruce'a Willisa ze ?Szklanej pułapki 5? oraz wybitny angielski aktor, laureat Złotego Globu ? Bill Nighy (Davy Jones z ?Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka?).

Polski zwiastun filmu ?Ja, Frankenstein?:

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz