Oko w oko z demonem!

Bughuul to najczarniejszy z czarnych charakterów - główny zły bohater "Sinister 2". Podobnie jak w pierwszej części powróci, aby pożywić się duszami niewinnych dzieci.

W obu częściach ?Sinister? pojawia się nieustannie symbol zapomnianego pogańskiego bóstwa Bagula, pochodzącego jeszcze z czasów przedbabilońskich. W mitologii stworzonej na potrzeby filmu używano także określenia ?Zjadacz Dzieci?, który podtrzymuje swoją nieśmiertelność pochłaniając ich niewinne dusze. Fanów serii nurtowało, skąd ten niecodzienny czarny charakter pochodzi. Producenci nie dostarczyli im wystarczających informacji, więc miłośnicy ?Sinister? zaczęli wymyślać różnego rodzaju teorie. Najciekawszą z nich było połączenie słów: pogańskiego bóstwa ?Bugbear? z ?ghoul? (upiór). Jak jest naprawdę? Czy to tylko wytwór wymyślony tylko i wyłącznie na potrzeby filmu, czy może potwór ten istniał naprawdę?

"Sinister 2" Premiera 21 sierpnia

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=xB2d7_Yjggc[/youtube]

"Sinister 2" to kontynuacja horroru świetnie przyjętego przez krytykę, która w zaskakujący i oryginalny sposób rozwija temat z pierwszej części, podnosząc poziom strachu na rzadko spotykany pułap.

Szeryf So&So kontynuuje śledztwo w sprawie serii makabrycznych morderstw, która doprowadziła do śmierci jego przyjaciela. Dochodzenie prowadzi go do położonego na odludziu domku zamieszkałego przez Courtney Collins, która wraz z synami Zachiem i Dylanem, ukrywa się tu przed agresywnym mężem. Courtney nie jest świadoma mrocznej tajemnicy, którą skrywa jej nowy dom. Wkrótce odkryją ją chłopcy, znajdując w piwnicy stare amatorskie filmy, których pierwsza projekcja obudzi duchy przeszłości i da nowy początek krwawej krucjacie zła.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz