Ogromna moc Samsung Giga Sound

Samsung po raz kolejny udowadnia, że ma w swojej ofercie produkty, które usatysfakcjonują każdego. Na sklepowych półkach pojawił się właśnie najnowszy zestaw audio, idealny dla miłośników głośnego grania i mocy. Samsung Giga Sound MX-HS8000 o futurystycznym wyglądzie pomoże nam rozkręcić każdą imprezę.

Z 2.2 kanałów potężnego zestawu Giga Sound popłynie głośny i wyraźny dźwięk o łącznej mocy (RMS) 2300W. Sama moc subwoofera (RMS) osiąga powalające 550W. Wysoką jakość dźwięku zagwarantuje znana autorska technologia Samsung Crystal Amplifier Plus, która dwukrotnie filtruje źródło dźwięku minimalizując jego wszelkie zniekształcenia. Dodatkowo, model MX-HS8000 został wyposażony w funkcje Giga Sound oraz Power Bass. Działanie ich obu sprawi że basy będę głębsze i bogatsze, zapewniając najwyższy poziom rozrywki nie tylko podczas słuchania muzyki, ale także seansów filmowych.

Najnowszy zestaw Giga Sound, połączymy także bezprzewodowo z telewizorami Samsung*, dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth oraz funkcji TV Sound Connect. Dzięki temu dźwięk filmu nabierze zupełnie nowego wymiaru. Z kolei dedykowany Tryb Piłkarski pozwoli nam przeżywać mecze dosłownie jak na trybunach największych stadionów świata. Nowy zestaw audio Samsung umożliwi konwersję płyt Audio CD do formatu MP3, z kolei port USB pozwoli na nagrywanie naszych ulubionych audycji radiowych na zewnętrzną pamięć.

Równie ogromne wrażenie co możliwości modelu Samsung MX-HS8000 robi jego futurystyczny wygląd. Stonowana konstrukcja głośników i subwoofera kontrastuje z widowiskowymi  efektami świetlnymi w które zostały wyposażone. Różnokolorowe wizualizacje na panelach LED doskonale podkreślają nowoczesny charakter zestawu Giga Sound MX-HS8000, który zagwarantuje świetny dźwięk podczas każdej domówki.

Zestaw audio Samsung Giga Sound MX-HS8000 dostępny jest w sugerowanej cenie detalicznej: 4499 PLN

Odtwarzane nośniki i formaty: CD, MP3, WMA

*Funkcja dostępna w wybranych modelach TV Samsung

Źródło: informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz