Oficjalny teledysk promujący „HISTORIĘ ROJA” – O.S.T.R. feat Martyna Budnik-Sołowianiuk „Ballada o Roju”

 

O.S.T.R. - uznany muzyk, instrumentalista i raper, napisał ?Balladę o Roju? promującą ?Historię Roja?, czyli pierwszy film fabularny o Żołnierzach Wyklętych. Artysta wykonał utwór wspólnie z Martyną Budnik-Sołowianiuk. Prezentujemy oficjalny teledysk do ?Ballady o Roju?. Film w kinach od 4 marca.

muzyka: Adam Ostrowski słowa: Adam Ostrowski mix i mastering: Eprom Sound Studio nagranie Martyny Budnik-Sołowianiuk: Maciej Envee Goliński Tekst refrenu stanowi fragment utworu ?Żołnierzom NSZ? Tadeusza Sikory

?Historia Roja? w reżyserii Jerzego Zalewskiego jest pierwszym filmem fabularnym o Żołnierzach Wyklętych, który znajdzie się na ekranach polskich kin. Promocji tego tytułu towarzyszyć będzie utwór ?Ballada o Roju? w wykonaniu O.S.T.R. - uznanego muzyka, instrumentalisty i rapera, który na polskiej scenie hiphopowej osiągnął właściwie wszystko. W projekcie tym gościnnie uczestniczyła utalentowana wokalistka ? Martyna Budnik-Sołowianiuk, za której nagranie odpowiada Maciej Goliński znany miłośnikom muzyki pod pseudonimem artystycznym Envee. Reżyserią teledysku do ?Ballady o Roju? zajął się Jacek Kościuszko (?Sierpniowe niebo? Bilona, ?Układ zamknięty? Kultu, ?My nadal (chcemy być sobą)? Abradaba i Grzegorza Markowskiego, czy ?Ballada o Janku Wiśniewskim? Kazika). Słowa refrenu są fragmentem tekstu ?Żołnierzom NSZ? autorstwa Tadeusza Sikory.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=22LcHyGV3RY[/youtube]

?Historia Roja? w kinach od 4 marca

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz