„Oficer i szpieg” Romana Polańskiego i „Poznajmy się jeszcze raz” Nicolasa Bedosa od jutra na VOD!

Od jutra na serwisach VoD (Vod.pl, Cineman.pl oraz Player.pl) dostępne będą filmy „Oficer i szpieg” Romana Polańskiego oraz „Poznajmy się jeszcze raz" Nicolasa Bedosa. Oba tytuły, których premiera odbyła się kolejno w grudniu i w styczniu, trafiają na platformy VOD  szybciej niż pierwotnie było to zaplanowane. 

☛ „Oficer i szpieg” (2019), reż. Roman Polański
Zobacz na vod.pl, cineman.pl i player.pl

☛ „Poznajmy się jeszcze raz” (2019), reż. Nicolas Bedos
Zobacz na vod.pl, cineman.pl i player.pl

Pełen katalog filmów Gutek Film dostępnych online można znaleźć na stronie:
www.gutekfilm.pl/vod

„Oficer i szpieg” (2019), reż. Roman Polański

Znakomity film! Roman Polański w filmie „Oficer i szpieg",trzymając się sprawy Dreyfusa, buduje opowieść o „korzeniach totalitaryzmu". Ale za tym kryje się kafkowski absurd, niepozbawiony czarnego humoru.
Tadeusz Sobolewski, Gazeta Wyborcza

Nagrodzony Srebrnym Lwem w Wenecji film Romana Polańskiego to epicki thriller na podstawie bestsellerowej powieści Roberta Harrisa i jedno ze szczytowych osiągnięć w karierze polskiego reżysera. 

„Oficer i szpieg” opowiada opartą na faktach historię Alfreda Dreyfusa, francuskiego oficera skazanego na dożywocie za zdradę swojej ojczyzny i zesłanego na wygnanie. Georges Picquart, nowy szef wywiadu, wkrótce po uwięzieniu Dreyfusa odkrywa, że dowody przeciwko skazanemu zostały spreparowane. Wbrew swoim przełożonym Picquart postanowi za wszelką cenę ujawnić prawdę. Stawką w tej grze jest nie tylko błyskotliwie rozpoczęta kariera Picquarta, ale i wielki międzynarodowy skandal, który zmieni bieg historii. 

„Poznajmy się jeszcze raz” (2019), reż. Nicolas Bedos

Nicolas Bedos proponuje widzom lekką, ale ujmującą komedię. Urzeka ona francuskim podejściem do miłości, ironiczno-czułą opowieścią o nostalgii, a także refleksją nad związkami, z których po latach rutyna wypłukuje uczucie. Ten bezpretensjonalny film ogląda się z przyjemnością.
Krzysztof Kwiatkowski, Wprost

Co byś zrobił, aby raz jeszcze poczuć pierwszą miłość? Ile byś dał, by na nowo przeżyć najpiękniejszy dzień swojego życia? Powrót do cudownych chwil może mieć wysoką cenę. Bohater „Poznajmy się jeszcze raz” gotów jest ją zapłacić – nawet jeśli będzie musiał pozbyć się wszystkich oszczędności, a potem ukryć ten fakt przed żoną. Przewrotna francuska komedia spodoba się wszystkim, którzy pokochali romantyczny klimat „O północy w Paryżu” i urzekającą niewinność „Amelii”. 

Victor (Daniel Auteuil) przeżywa kryzys w małżeństwie. Niespodziewanie otrzymuje szansę podróży w czasie do dnia, kiedy spotkał swoją przyszłą żonę. Jednak czy można przeżyć pierwszą miłość... po raz drugi?

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz