Odważ się na spotkanie z superbohaterami! Maraton Thora i Avengers w Cinema City

Odważ się na spotkanie z superbohaterami! Maraton Thora i Avengers w Cinema City. Już 8 listopada dobro ponownie stoczy walkę ze złem! Cinema City zaprasza wszystkich na piorunujące spotkanie z nordyckim bogiem i drużyną Avengers. Fani science fiction będą zachwyceni ? w czasie pokazu na ekranach kin zakróluje najnowsza premiera ? ?Thor: Mroczny Świat? oraz ?Thor? i ?Avengers?. Odważ się na spotkanie z najsłynniejszymi postaciami z kultowych komiksów Marvela i przeżyj niewiarygodną przygodę razem z nimi! Start maratonu już 8 listopada o 21:00 ? bilety do kupienia w kasach biletowych.

Widowiskowe potyczki i niesamowicie wciągająca akcja porwą na wiele godzin każdego fana kultowych komiksów. Kinowe ekranizacje ?Thora? i ?Avengersów? to dzieła bezbłędnie wyreżyserowane i olśniewające od strony wizualnej ? niesamowite efekty 3D pozwalają na odczuwanie prawdziwie kinowych doznań.

Uczestnicy Maratonu będą mieli niepowtarzalną szansę obejrzenia premierowo najnowszej części ? ?Thor: Mroczny Świat?. Syn Odyna ponownie zawalczy o ludzkość i da popis nadprzyrodzonych umiejętności, broniąc Ziemię przed inwazją wrogów. Zobacz, jak potoczą się dalsze losy nordyckiego boga!

?Zapraszamy wszystkich fanów legendarnych komiksów na niepowtarzalny Maraton ?Thora? i ?Avengers?! Widzowie będą mieli okazję zobaczyć plejadę hollywoodzkich gwiazd na wielkim ekranie i razem z nimi uratować świat przed niebezpieczeństwem! Niesamowite efekty specjalne oraz genialne role Chrisa Hemswortha i Natalie Portman gwarantują kinową ucztę na najwyższym poziomie. Będzie intrygująco, mrocznie i niebezpiecznie!? ? zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City. Maraton ?Thor? oraz ?Avengers? wystartuje 8 listopada o 21:00 w 14 wybranych kinach Cinema City w całej Polsce. Bilety do kupienia w kasach kin.

Kina wyświetlające maraton: Cinema City Arkadia Cinema City Mokotów Cinema City Lublin Cinema City Krewetka Cinema City Gliwice Cinema City Katowice Cinema City Łódź Cinema City Częstochowa Cinema City Kazimierz Cinema City Toruń Plaza Cinema City Bydgoszcz Cinema City Poznań Cinema City Zielona Góra Cinema City Wałbrzych

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz