Odmieniony Kopciuszek w kinach IMAX!

IMAX zaprasza na najnowszy film studia Disney: Kopciuszek. W znanej wszystkim, ale pokazanej w zupełnie inny sposób baśni przeplata się miłość, nienawiść, zdrada oraz wiara w to, że każda historia musi mieć szczęśliwe zakończenie. Nowa wersja to także koncert widowiskowych efektów specjalnych, które dzięki technologii IMAX przeniosą widza w bajkowy świat czarów i dziwnych zbiegów okoliczności.

Kina IMAX zapraszają na fantastyczne baśniowe widowisko, czyli premierę najnowszej wersji historii o Kopciuszku. Przepiękne stroje, cudowna scenografia i gwiazdorska obsada przeniosą widzów w fantastyczny świat magii i złych mocy. Dzięki technologii IMAX piękne kolory baśniowego świata będą nieskazitelne jak szklane pantofelki Kopciuszka, a w połączeniu z krystalicznie czystym dźwiękiem przeniosą widzów w sam środek znanej wszystkim opowieści. Przygotowania do balu, magiczna karoca i złe siostry to elementy znane wszystkim dzieciom, ale też dorosłym. W nietypowej odsłonie tej opowieści w reżyserii Kenneta Branagha, Kopciuszek nabierze zupełnie nowego wymiaru. Wielkim atutem filmu jest wspaniała obsada. Główną rolę gra Lily James (Gniew Tytanów), w księcia wciela się serialowa gwiazda Richard Madden (Gra o tron),a na drugim planie pojawi się utalentowana Cate Blanchett która zmąci spokój historii rolą macochy. Ponadto na ekranie pojawią się Sophie McShera, Holliday Granger i Helena Bonham Carter. Tylko w kinach IMAX nietuzinkowe spojrzenie na losy Kopciuszka w najlepszej kinowej technologii już 13 marca!

Bajka o Kopciuszku? Historię Kopciuszka znają wszyscy. Piękna młoda dziewczyna Elli po śmierci ojca zostaje na łasce swojej macochy. Z dnia na dzień z arystokratki staje się służącą tej jakże okrutnej kobiety oraz jej dwóch niezbyt mądrych córek. Elli nie skarży się, ani nie użala nad sobą, a jej dobroć i oddanie wynagradza miłość przystojnego księcia. Okropna macocha robi wszystko, by przeszkodzić Kopciuszkowi, lecz jej podstępy nie są w stanie pokonać tak pięknej miłości. Szczególnie, że sprzyja jej magiczne zaangażowanie dobrej wróżki!

Premiera filmu Kopciuszek na ekranach kin IMAX w całej Polsce (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań) już 13 marca.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz