Odkryj tajemnice Greya w Sadyba Best Mall!

Zbliżająca się premiera filmu ?Pięćdziesiąt twarzy Greya? ? jest okazją do cyklu wyjątkowych spotkań związanych z filmem. Dystrybutor ? United International Pictures oraz Sadyba Best Mall zapraszają na Tydzień z najgorętszą premierą roku

ODKRYJ TAJEMNICE GREYA

Spotkania odbędą się codziennie od 6 do 12 lutego w godzinach 19:00 ? 20:30 w Centrum Handlowym Sadyba Best Mall Obejrzyj film przed wszystkimi! Odkryj tajemnice Greya i zdobądź bilety na uroczystą premierę filmu!

PROGRAM 6 lutego, 19:00

Krytyk i dziennikarz filmowy Wojciech Orliński przybliży historię filmów z pieprzykiem. Opowie o fenomenie kina erotycznego, jego gigantycznej popularności w czasach, gdy ekranem zawładnęły seksbomby takie jak Marilyn Monroe czy Sophia Loren, oraz o powrocie popularności gatunku wraz z premierą ?Pięćdziesięciu twarzy Greya?.

7 lutego, 19:00

Dziennikarka Anna Dziewit i psycholog Maria Rotkiel opowiedzą o przyczynach międzynarodowego fenomenu (ponad 100 milionów sprzedanych egzemplarzy) powieści E.L. James i o jego wpływie na kulturę i? sypialnię.

8 lutego,19:00

?Pięćdziesiąt twarzy Greya? w gwiazdorskiej obsadzie. Dorota Stalińska i Małgorzata Potocka przeczytają wybrane fragmenty powieści. Christian Grey widziany oczami kobiet?

9 lutego, 19:00

Popularna stylistka Ewelina Rydzyńska zaprasza na warsztaty, podczas których opowie o tym, co zrobić, by wyglądać sexy niezależnie od wieku i okoliczności.

10 lutego, 19:00

Zmysłowa uczta dla słuchaczy. Piękne aktorki Maria Konarowska i Agata Nizińska przeczytają fragmenty powieści. Nie zabraknie dyskusji i anegdot związanych z książką i filmem.

11 lutego, 19:00

Christian Grey bez tajemnic. Szefowa fan klubu ?Pięćdziesięciu twarzy Greya?, Magdalena Rodasik, zdradzi wszystkie sekrety namiętnego milionera.

12 lutego, 19:00

Na czerwonym dywanie z gwiazdami filmu. Redaktor naczelna portalu ?Na końcu czerwonego dywanu?, Ewa Wojciechowska, podzieli się ze słuchaczami najnowszymi plotkami na temat aktorów i produkcji filmu. Tego wieczoru w kinie Cinema City Sadyba odbędzie się uroczysta premiera najbardziej oczekiwanego filmu roku.

Każdy, kto odwiedzi Sadyba Best Mall i posłucha naszych gości, ma okazję wygrać zaproszenie na premierę, a także inne nagrody związane z filmem.

Imprezy poprowadzą redaktorzy ? Dorota Malesa i Piotr Szygalski.

?Pięćdziesiąt twarzy Greya? zadebiutuje w kinach 13 lutego. Film jest ekranizacją największego bestsellera wydawniczego ostatnich lat. Książka ?Pięćdziesiąt twarzy Greya? uznawana jest za najszybciej sprzedającą się w historii literatury. Do dziś serię kupiło ponad 100 milionów osób na całym świecie, została przetłumaczona na 52 języki.

W rolach głównych zobaczymy Dakotę Johnson i Jamiego Dornana. Za reżyserię odpowiada Sam Taylor-Johnson.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz