Odkodowany weekend w HBO wraz z premierą „Watahy”

W związku z premierą serialu "Wataha" program HBO zostanie odkodowany w najbliższy weekend - 11 i 12 października. Widzowie będą mogli obejrzeć m.in. nocny maraton Detektywa oraz premierę koprodukcji HBO Europe ? "Pod Mocnym Aniołem". Odkodowany zostanie również premierowy odcinek "Watahy" w niedzielę, 12 października o godz. 20.10 w HBO i HBO GO.

W ramach odkodowanego weekendu w HBO będzie można zobaczyć najlepsze seriale i filmy własnej produkcji. Wśród propozycji serialowych znajdą się nocny maraton Detektywa (sobota, godz. 22.00), wybrane odcinki seriali Pozostawieni, Dolina Krzemowa, Spojrzenia, Banshee i Bez tajemnic. Widzowie będą mogli obejrzeć także filmy HBO Wielki Liberace z Michaelem Douglasem i Mattem Damonem oraz Odruch serca z Julią Roberts i Markiem Ruffalo. W sobotnie popołudnie zostanie wyemitowany wielokrotnie nagradzany film dokumentalny Deep Love.

W niedzielny wieczór odbędzie się premiera pierwszego odcinka najnowszego polskiego serialu produkcji HBO - Wataha. Po nim pokazany zostanie premierowo głośny film Wojciecha Smarzowskiego Pod Mocnym Aniołem, który powstał w koprodukcji z HBO Europe. Dodatkowo w repertuarze na weekend pojawią się chociażby Wesele w Sorento z Piercem Brosnanem, Kwartet z Maggie Smith oraz Najlepsze najgorsze wakacje ze Stevem Carellem i Samem Rockwellem. W weekendowe poranki dzieci będą mogły obejrzeć najnowsze przygody Scooby-Doo w filmach Scooby-Doo i maska Błękitnego Sokoła oraz Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka. W ramach kampanii promocyjnej HBO odkoduje program w weekend 11 i 12 października wraz z premierą pierwszego odcinka serialu Wataha w niedzielę o godz. 20.10 w HBO. Od 12 października odkodowany zostanie również pierwszy odcinek Watahy w serwisie internetowym HBO GO (www.hbogo.pl). Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz