Oddaj krew ? uratuj życie ? w podzięce dostaniesz bilet na ?Z jednej krwi”

Gutek Film we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w specjalnej akcji krwiodawstwa w związku z premierą filmu ?Z jednej krwi?. Każdy, kto w podanych niżej terminach odda krew w ambulansie RCKiK otrzyma dwuosobowe zaproszenie na dowolny seans filmu "Z jednej krwi", do wykorzystania w dniach 10-23 kwietnia w warszawskim kinie Muranów.

Daty akcji i miejsca stacjonowania ambulansów RCKiK: 1 kwietnia 2015 (środa) / godz. 11:00 ? 16:00 / PKiN przy stacji Metro Centrum 9 kwietnia 2015 (czwartek) / 9:00 ? 14:00 / Politechnika Warszawska ? pl. Politechniki

Wszelkie informacje dotyczące tego kto może oddać krew i jak się przygotować ? na stronie RCKiK: http://www.rckik-warszawa.com.pl/

?Z jednej krwi? to pokazywany na festiwalu w Cannes i nagrodzony w Turynie, jeden z najlepiej ocenionych przez światową krytykę francuskich filmów 2014 roku.

18-letni Jason Dorkel należy do żyjącej na uboczu, francuskiej społeczności wędrowców. Zbliża się dzień jego chrztu, gdy po wieloletniej odsiadce wychodzi z więzienia Fred ? jego starszy brat ? wywracając świat Jasona do góry nogami. Razem bracia Dorkel wyruszają na wyprawę, by dokonać ostatniego skoku, którego stawką będzie drogocenny ładunek.

?Z jednej krwi? to nowocześnie opowiedziana, wciągająca i trzymająca w napięciu opowieść, błyskotliwie łącząca konwencję thrillera z poetyką filmu dokumentalnego.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=qYDrH7pHcsM[/youtube]

"Z jednej krwi" w kinach i na VoD od 10 kwietnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz