Od jutra drugi sezon serialu „The Knick” w Cinemax i HBO GO

Już od soboty, 17 października będzie można oglądać drugi sezon serialu produkcji Cinemax The Knick. Serial wyreżyserował laureat Oscara Steven Soderbergh, w roli głównej występuje Clive Owen. Premierowe odcinki będzie można oglądać o godz. 22.00 w Cinemax. Serial będzie również dostępny w HBO GO.

Akcja serialu osadzona jest w Nowym Jorku, w szpitalu Knickerbocker, na początku XX wieku, gdy nie istniały antybiotyki, a umieralność pacjentów była zatrważająco wysoka. Doktor John Thackery (Clive Owen), genialny chirurg stojący na czele zespołu lekarzy szpitala, przebywa w klinice odwykowej w Nowej Anglii, gdzie poddawany jest pionierskiej terapii, która ma go uwolnić od uzależnienia od kokainy. Tymczasem zespół doktora Thackery?ego próbuje radzić sobie pod nieobecność charyzmatycznego szefa. Problemy finansowe zmuszają władze szpitala do przeniesienia placówki w nowe miejsce.

Drugi sezon nagrodzonego Emmy serialu obyczajowego produkcji Cinemax pokazuje pionierskie czasy chirurgii przez pryzmat lekarzy nowojorskiego szpitala Knickerbocker. Reżyserem produkcji jest laureat Oscara Steven Soderbergh (film HBO Wielki Liberace), a w roli głównej występuje nominowany do Nagrody Akademii Clive Owen (Ludzkie dzieci). Obok niego występują również André Holland (42 ? Prawdziwa historia amerykańskiej legendy), Eve Hewson (Ani słowa więcej), Juliet Rylance (Frances Ha) oraz Jeremy Bobb (Wilk z Wall Street).

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=TWHfmJnJTFI[/youtube]

Premierowe odcinki drugiego sezonu serialu The Knick będzie można oglądać od 17 października, w soboty o godz. 22.00 w Cinemax. Serial będzie również dostępny w serwisie HBO GO.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz