?Oculus? oraz ?Gunman: Odkupienie? na ekranach kin sieci Multikino

Już 27 marca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo dwa filmy: horror, który przeraził samego Stephena Kinga - ?Oculus? oraz film akcji ?Gunman: Odkupienie? Pierre?a Morela, reżysera ?Uprowadzonej?, z Seanem Pennem w roli głównej.

?Byłem zachwycony. Przerażający film. Niewykluczone, że już nigdy w życiu nie zjem jabłka?, mówi o filmie Stephen King. Rodzeństwo spotyka się po latach od strasznej śmierci rodziców. Dziewczyna jest przekonana, że za traumatyczne wydarzenia w ich życiu odpowiada demoniczne lustro, które wisiało kiedyś w gabinecie ojca. Namawia brata, żeby to sprawdzić. Kiedy zamykają się w domu ze złowrogim lustrem, ?koszmar nie ustępuje ani na chwilę? (Bloody Disgusting). Opanowane przez złego ducha lustro igra z ich umysłami, wciągając widzów w przerażającą historię. ?Mrożąca krew w żyłach atmosfera? (The Guardian) sprawia, że gdy dwójka bohaterów poddaje się manipulacjom demonicznego oculusa, także widzowie stają się jego ofiarami... Scenariusz Flanagana i Jeffa Howarda jest zaskakująco ambitny i wyraźnie zaznacza dynamikę rodem z ?Archiwum X? pomiędzy Kaylie, święcie przekonaną o demonicznej mocy lustra oraz jej uparcie sceptycznym bratem, którego wspomnienia zostały zduszone przez dziesięć lat prania mózgu w terapii (telegraph.co.uk).

Ma na koncie ponad czterdzieści ról filmowych, Oscara i uznanie krytyków. Potrafi zagrać wszystko. W ?Gunman: Odkupienie? zobaczymy go w nowej roli. W wieku 54 lat Sean Penn debiutuje w filmie akcji. Jak twierdzi sam aktor przyjął ją z prostego powodu - spodobała mu się postać Jima Terriera. To jednak nie wszystko. Penn jest też fanem Pierre?a Morela, reżysera filmu. Co ciekawe, kilka lat temu spotkanie z Morelem odmieniło losy innego aktora. To właśnie Morel obsadził Liama Neesona w głównej roli w ?Uprowadzonej?. Postać Bryana Millsa jest już dziś bez wątpienia kultowa. A czy kultową stanie się postać John Terriera? John Terrier (Sean Penn) pracował kiedyś jako likwidator dla amerykańskich służb. Teraz sam stał się celem grupy wykwalifikowanych morderców, którzy ścigają go od afrykańskiej dżungli, poprzez ulice Londynu aż po tętniącą życiem Barcelonę. Terrier, by przetrwać i ocalić ukochaną, musi pokonać jedną z najpotężniejszych organizacji współczesnego świata. Wie doskonale, że w tym świecie nie liczą się prawo, ani moralność. Wygrywają silniejsi i bardziej bezwzględni.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz