Obywatel – pokaz przedpremierowy

Kino Atlantic zaprasza na POKAZ PRZEDPREMIEROWY

Czwartek, 6 listopada godz. 18:30 "Obywatel"

Przyjdź i zobacz jako pierwszy najnowszy film Jerzego Stuhra!

Film otrzymał Nagrodę Specjalną Jury na 39. Festiwalu Filmowym Gdyni.

W swojej najnowszej komedii Jerzy Stuhr wyśmiewa wszystko i wszystkich, nie oszczędzając przy tym samego siebie. To najzabawniejsza rola aktora od czasu ?Seksmisji?. Tak jak kultowa komedia, ?Obywatel? również pokazuje, że w jakim systemie Polacy by się nie znaleźli, zawsze potrafią śmiać się ze swoich wad i wszelkich ?izmów?.

Obywatel Jan Bratek, gdziekolwiek się nie pojawi, ściąga na siebie lawinę niespodziewanych zdarzeń. Niczym Forrest Gump, Bratek bierze udział w najważniejszych wydarzeniach swojej epoki.  Ma wielkie szczęście, a może raczej? pecha, że zawsze znajduje się w miejscach, gdzie historia akurat zmienia swój bieg. Los miota nim zarówno w czasach komuny, jak i w nowoczesnej, demokratycznej Polsce doprowadzając do zabawnych wpadek.

Jana Bratka, który przez całe życie stara się jedynie być sobą, zagrali ojciec i syn ? Jerzy i Maciej Stuhrowie. W komedii zobaczymy także m.in. Sonię Bohosiewicz, Magdalenę Boczarską, Ireneusza Czopa, Piotra Głowackiego i Janusza Gajosa. Twórcą zdjęć jest nominowany do Oscara i wielokrotnie nagradzany Paweł Edelman. Obywatel ? rozśmieszy cię do bólu.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=w_-yJD6cXj4[/youtube]

Ceny biletów: 25zł ? bilet normalny 20zł ? bilet ulgowy (Karta Kinomana, Studenci, Seniorzy)

Zakup oraz rezerwacja biletów na stronie internetowej oraz w kasach Kina Atlantic!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz