„Obraz pożądania” w kinach od 27 marca!

„Obraz pożądania”, film zamknięcia tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji wejdzie do kin 27 marca.
Film w reżyserii Giuseppe Capotondiego to rasowy thriller o nieprzewidywalnej fabule.

Ekscentryczny milioner Cassidy niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości nad jeziorem Como krytyka sztuki Jamesa Figuerasa. Ma wobec niego pewien plan. James pojawia się z piękną i tajemniczą Berenice. Oboje przeżywają właśnie namiętny romans i wspólny wyjazd jest dla nich świetną okazją do bliższego poznania się.
Podczas obiadu Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując mu w zamian sławę i karierę.
James przyjmuje zlecenie nie wiedząc, że wpada w niebezpieczną pułapkę chciwości, ambicji i kłamstw, pociągając za sobą niczego nieświadomą Berenice.
Oboje odkryją prawdę, której nigdy nie chcieliby znać.

W roli głównej zobaczymy Claesa Banga, który doskonale wcielił się w hrabiego Drakulę, w najnowszym serialu Netflixa. Aktor znany jest również polskim widzom z filmu „The Square”, za rolę w którym otrzymał Europejską Nagrodę Filmową dla najlepszego aktora.
Partnerują mu - Mick Jagger, wokalista kultowego zespołu The Rolling Stones, Elizabeth Debicki, którą w tym roku zobaczymy również w najnowszym filmie Christophera Nolana „Tenet” oraz Donald Sutherland, którego widzowie pokochali za wybitne kreacje w „Złocie dla zuchwałych”, serii „Igrzyska śmierci” czy niedawno w serialu Danny’ego Boyle’a „Trust”. Podczas tegorocznego MFF w San Sebastian Donald Sutherland odebrał nagrodę za całokształt twórczości.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz