O.S.T.R. w hołdzie Żołnierzom Wyklętym – zapowiedź teledysku do filmu „Historia Roja”

Za tydzień (w piątek, 4 marca) do kin wejdzie ?Historia Roja? - pierwszy film fabularny o Żołnierzach Wyklętych. Promocji tego tytułu towarzyszyć będzie utwór muzyczny skomponowany i wykonany przez uznanego artystę hiphopowego O.S.T.R. Prezentujemy kulisy powstania teledysku, którego premiera odbędzie się już we wtorek, 1 marca ? w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

?Historia Roja? w reżyserii Jerzego Zalewskiego jest pierwszym filmem fabularnym o Żołnierzach Wyklętych, który znajdzie się na ekranach polskich kin. Promocji tego tytułu towarzyszyć będzie utwór ?Ballada o Roju? w wykonaniu O.S.T.R. - uznanego muzyka, instrumentalisty i rapera, który na polskiej scenie hiphopowej osiągnął właściwie wszystko. W nagraniu gościnnie uczestniczyła utalentowana wokalistka ? Martyna Budnik. Obecnie trwają prace produkcyjne nad teledyskiem. Reżyserią klipu zajął się Jacek Kościuszko (?Sierpniowe niebo? Bilona, ?Układ zamknięty? Kultu, ?My nadal (chcemy być sobą)? Abradaba i Grzegorza Markowskiego, czy ?Ballada o Janku Wiśniewskim? Kazika).

Prezentujemy materiał making of z planu teledysku, na którym reżyser jak i wokalista opowiadają o pracy na planie jak i o powstaniu samego utworu. Premiera klipu zaplanowana została na 1 marca w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=9i7hK2Z5Uzw[/youtube]

?Historia Roja? w kinach od 4 marca

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=_irB8S0QAQw[/youtube]

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz