NTLive – POWAŻNY PROBLEM

 

Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, Zarząd Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Kino Atlantic zapraszają na pokaz spektaklu w ramach cyklu National Theatre Live POWAŻNY PROBLEM

14 maja o 20:30 w Kinie Atlantic odbędzie się pokaz sztuki "Poważny Problem", udostępnionej w ramach projektu National Theatre Live, realizowanego na całym świecie przez Narodowy Teatr Wielkiej Brytanii.

"Poważny problem" to już szesnasty pokaz w serii "Oglądaj spektakle z cyklu National Theatre Live wraz z UW!", objętej honorowym patronatem przez Jego Magnificencję Rektora UW, dra hab. Marcina Pałysa, prof. UW. Uznany dramaturg, Tom Stoppard (Zakochany Szekspir, Arcadia oraz Rosenkrantz i Guildenstern nie żyją) powraca do Naional Theatre z nową, wyczekiwaną sztuką Poważny Problem, wyreżyserowaną przez Nicholasa Hytnera (Otello, Hamlet oraz One Man, Two Guvnors).

Hilary, młoda badaczka psychologii pracująca w instytucie neurologii, walczy z własnym problem oraz nurtującym pytaniem związanym z jej pracą, w której spotykają się psychologia i biologia. Jeśli nie ma nic oprócz materii, to czym jest podświadomość? To właśnie "poważny problem", który sprzeciwia się wizji współpracowników Hilary: jej pierwszemu mentorowi, Spike?owi; jej obecnemu szefowi, Leo; oraz założycielowi instytutu, miliarderowi Jerry?emu. Czy nastanie dzień, w którym komputer i skaner fMRI pozwolą odpowiedzieć na wszystkie pytania psychologii? Tymczasem Hilary potrzebuje cudu i jest gotowa się o niego modlić.

Dzięki współpracy z Samorządem Studentów oraz Samorządem Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, Kino Atlantic będzie mogło zaprezentować ten wyjątkowy spektakl, od niedawna dostępny w portfolio regionalnego dystrybutora CIKANEK Film Sp z.o.o..

Cennik biletów:

35zł ? bilet normalny 30zł ? bilet ulgowy (dla studentów, seniorów oraz posiadaczy Karty Kinomana) 25zł ? bilet dla studentów / doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego

Bilety dostępne w kasach Kina Atlantic lub na stronie www. KUP BILET JUZ TERAZ (kliknij link)

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz