Nowy wymiar kinowych przeżyć – ?Avatar? w Škoda 4DX w Cinema City Arkadia

Kiedy w 2012 roku James Cameron postanowił odświeżyć i udoskonalić technicznie swój hit sprzed lat, wielu nie mogło doczekać się, aby zobaczyć po raz kolejny dobrze znany i uwielbiany film o największej katastrofie morskiej. Widowiskowe zatonięcie Titanica można było obejrzeć po raz kolejny na dużym ekranie z poprawionym obrazem i w technologii 3D. Cameronowi udało się pobić sukces ?Titanica? w 2009 roku ?Avatarem?. Teraz kasowy hit wszech czasów powraca, aby zintensyfikować wrażenia. Wszyscy już na pewno dobrze znają ten film, czy warto więc po raz kolejny go obejrzeć? Odpowiedź brzmi ?tak?, bo zastanówmy się, ile razy w telewizji oglądaliśmy ?Titanica?, co sprawia, że filmy tego amerykańskiego reżysera ogląda się po kilka razy i przeżywa tak samo jak za pierwszym razem? To niewątpliwie umiejętność opowiadania uniwersalnych historii z głęboką refleksją dotyczącą przyszłości ludzkości. To wreszcie rozmach, który popycha kino ku dalszemu rozwojowi w dziecinie techniki. Kto inny mógłby przesunąć dalej tę granicę, nota bene bez siebie wcześniej wyznaczoną. Tylko James Cameron.

?Avatar? w 4DX to kolejny milowy krok naprzód w dziedzinie doznań filmowych. Ta nieprawdopodobna uczta wizualna angażuje nie tylko umysł, jak podczas tradycyjnych seansów, ale także wszystkie pięć zmysłów, powodując, że przeniesiemy się całym sobą w świat Pandory, wyłączając się totalnie od świata zewnętrznego. A o to chyba chodzi w rozrywce... Idąc do kina, szukamy zapomnienia. Jedyna w Polsce sala kinowa Škoda 4DX w Cinema City Arkadia zburzy barierę pomiędzy ekranem a widzem.

Škoda 4DX oferuje absolutne, pełne efektów specjalnych kinowe przeżycie, w którym to my staniemy się częścią filmu - w końcu będziemy mieli okazję do namiastki tego, co przeżywają w danym momencie bohaterowie. Dzięki ruchomym fotelom, perfekcyjnie zsynchronizowanych z toczącą się na ekranie akcją, doznamy uczucia spadania w przepaść, silnych perturbacji i twardego lądowania, przy którym, naprawdę, poczujemy wbijające się w plecy kamienie. Tylko teraz możemy faktycznie ?poczuć? Pandorę. Wydobywający się zapach zostanie w naszym umyśle i od tej chwili będzie kojarzył się z bujną przyrodą wyimaginowanego świata. Oprócz tego pierwsza taka technologia na świecie ma nam do zaoferowania specjalne dyfuzory rozpylające wodę, unikalny system nawiewu, omiatający szyję podmuchem wiatrem i specjalne lampy, wysyłające przeszywające ciemność błyski piorunów.

Aby zaznać wszystkich tych atrakcji, wystarczy w dniach od 25 do 31 października kupić bilet na ten wyjątkowy seans w warszawskim kinie Cinema City Arkadia. Niezapomniane wrażenia niosą niebezpieczeństwo silnego uzależnienia od ekstremalnych przeżyć. 3D to tylko część tego, co możemy doświadczyć w 4DX. Teraz nie tylko dotkniemy fluorescencyjnych grzybów i kwiatów, staniemy oko w oko z przerażającymi bestiami, w Škoda 4DX poczujemy zapach mchu i kropli deszczu na naszym ciele, uniesiemy się w górę razem z bohaterem i razem z nim spadniemy w dół. Tego po prostu nie można przegapić. Premiera filmu już 25 października 2013 roku. Bilety do kupienia na stronie http://www.cinema-city.pl/4dx oraz w kasie kina Arkadia.


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 thoughts on “Nowy wymiar kinowych przeżyć – ?Avatar? w Škoda 4DX w Cinema City Arkadia

  1. Do Warszawy strasznie mam daleko – ale gdy byłam z przyjemnością udałam się do tego kina. Avatar, który nie zachwycił mnie rok temu – teraz powalił mnie na kolana. Ta nowa technologia jest niesamowita. Jestem kobietką więc nie wiem jak – ale to naprawdę działa. Cudowne przeżycie! Pozdrawiam.

     

Dodaj komentarz