Nowy tytuł ostatniego filmu gwiazdy „Szybkich i wściekłych” – ?Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych?

 

?Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych? w kinach od 25 kwietnia

Ostatni film z pełną rolą gwiazdy popularnej serii ?Szybcy i wściekli? ? Paula Walkera ? będzie dystrybuowany w polskich kinach pod oficjalnym tytułem ?Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych?. Obraz ten zagości na wielkim ekranie już 25 kwietnia ? w tej samej dacie co premiera w USA.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://www.youtube.com/watch?v=yUCMocz6cOc[/youtube]

Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy ?Szybkich i wściekłych?, na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA - lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca.

 

Niedaleka przyszłość. Tajny agent policji Damien (Paul Walker) ma zaledwie 24 godziny, by odszukać skradziony pocisk z głowicą nuklearną i powstrzymać katastrofę. Wszelkie tropy wiodą do bezwzględnego handlarza narkotyków, rezydującego w odciętym od świata gettcie, zwanym Brick Mansions. W niebezpiecznej misji, na terenie niepodzielnie rządzonym przez gangi, Damien zyskuje nieoczekiwanego sprzymierzeńca - twardziela o imieniu Lino (David Belle), mistrza walk ulicznych i parkouru, który zna getto jak własną kieszeń i ma prywatne porachunki z bossem przestępczego podziemia.

?Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych? w kinach od 25 kwietnia

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz