Nowy teaser filmu ?Hardkor Disko?

Pojawił się nowy teaser filmu ?Hardkor Disko?, debiutu filmowego Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala - ?Defto.? W roli głównej Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia.

Ten nowy teaser filmu już od jakiegoś czasu można oglądać w kinach w całej Polsce przed drugą częścią ?Nimfomanki? Larsa von Triera, a wczoraj po raz pierwszy został opublikowany w Internecie na facebook?owym profilu głębokiOFF i Gutek Film.

Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem, żyjące chwilą dzieci, a wokół nich rzeczywistość, w której wzbiera gniew i napięcie bliskie eksplozji. W takiej scenerii poznajemy Marcina, młodego chłopaka, który zaraz po przyjeździe do miasta spotyka trochę młodszą od siebie Olę. Zafascynowana nim dziewczyna zaprasza go do swojego świata, w którym królują mocne używki, niekończące się imprezy artystycznej bohemy i nielegalne wyścigi samochodów. Marcin przyjechał jednak z głęboko skrywaną tajemnicą i dokładnym planem zemsty, o którym ani dziewczyna, ani jej najbliżsi nie mają pojęcia?

?Hardkor Disko? wejdzie na ekrany polskich kin 4 kwietnia.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz