Nowy serial Zamęt od 10 września w Cinemax i w HBO GO

Od soboty, 10 września w Cinemax rusza nowy serial produkcji Cinemax Zamęt (Quarry) o mężczyźnie, który po powrocie z wojny w Wietnamie próbuje odnaleźć się w normalnym życiu. Odrzucony przez bliskich, zostaje wciągnięty przez lokalnych gangsterów w serię zabójstw. W głównej roli występuje Logan Marshall-Green. Serial reżyseruje laureat Emmy Greg Yaitanes. Serial będzie również dostępny w HBO GO.

Zamęt to nowy serial Cinemax, którego akcja toczy się w Stanach Zjednoczonych w 1972 roku. Mac "Quarry" Conway (w tej roli Logan Marshall-Green) wraca z Wietnamu do rodzinnego Memphis. Mężczyzna jest wykończony psychicznie i fizycznie przez wojnę. Nie może do końca odnaleźć się w rzeczywistości i pogrąża się w autodestrukcji. Nie stroni od używek. Nie do końca tego chcąc, zostaje wciągnięty we współpracę z gangsterami działającymi nad rzeką Missisipi.

Ośmioodcinkowa produkcja oparta jest na bestsellerowej książce Maxa Allana Collinsa (The Road to Perdition). W głównych rolach występują: Logan Marshall-Green (Snowden, Prometeusz), Jodi Balfour (serial Bombowe dziewczyny, Mąż) oraz zdobywca Złotej Palmy Peter Mullan (Siostry Magdalenki, miniserial HBO Olive Kitteridge). Twórcami serialu są Michael D. Fuller (Pamiętnik, serial Rectify) i Graham Gordy (Guru miłości, serial Rectify). Za produkcję i reżyserię Zamętu odpowiada laureat Emmy Greg Yaitanes (seriale Doktor House, Banshee).

Pierwszy odcinek serialu Zamęt będzie mieć swoją premierę w sobotę, 10 września o godz. 20.00 w Cinemax oraz tego samego dnia w HBO GO. Dodatkowo, premierowy odcinek zostanie udostępniony widzom bez abonamentu w ramach odkodowanego weekendu Cinemax i Cinemax2, który będzie trwać od 10 do 11 września.


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz