Nowy serial komediowy HBO „Bliskość”. Nowe sezony „Dziewczyn” i „Spojrzeń”

W poniedziałek, 12 stycznia - dzień po premierze amerykańskiej ? rusza nowa produkcja HBO Bliskość (Togetherness), a także czwarty sezon serialu Dziewczyny oraz drugi sezon serialu Spojrzenia. Wszystkie produkcje będą również od 12 stycznia dostępne w serwisie HBO GO.

Pomysłodawcami nowego serialu komediowego HBO Bliskość są Jay i Mark Duplass, którzy napisali scenariusz i wyreżyserowali wszystkie odcinki. Produkcja opowiada o dwóch parach przed 40-stką, żyjących pod jednym dachem na przedmieściach Los Angeles. Brett i Michelle (Mark Duplass i Melanie Lynskey) starają się ponownie rozpalić w swoim związku namiętność, która przygasła w natłoku codziennych obowiązków i problemów z wychowaniem dzieci. Kiedy do ich domu wprowadzają się Alex, przyjaciel Bretta (Steve Zissis) i Tina, siostra Michelle (Amanda Peet), sytuacja zaczyna się komplikować.

W najbliższy poniedziałek ruszają również nowe sezony seriali Dziewczyny i Spojrzenia. Dziewczyny to nagrodzony dwoma Złotymi Globami, BAFTĄ oraz statuetką Emmy serial HBO opowiadający o wzlotach i upadkach czterech przyjaciółek z Nowego Jorku. W czwartym sezonie Hannah (Lena Dunham) wyprowadza się do Iowa, gdzie rozpoczyna prestiżowy kurs kreatywnego pisania. Pełna lęków i niepokojów nie do końca może liczyć na wsparcie przyjaciółek, gdyż każda z nich ma własne problemy. Producentką, reżyserką oraz scenarzystką serialu jest 28-letnia Lena Dunham.

Bohaterami Spojrzeń są trzydziestoletni Patrick (Jonathan Groff), twórca gier komputerowych, starszy od niego o rok, obdarzony artystyczną duszą Agustin (Frankie J. Alvarez) oraz blisko czterdziestoletni Dom (Murray Bartlett). Wszyscy mieszkają w San Francisco, są gejami i są najlepszymi kumplami, którzy wspólnie przeżywają wzloty i upadki. W drugim sezonie Patrickosiąga w życiu prywatnym i zawodowym wszystko to, o czym - jak mu się wydaje - marzy. Agustinjest przybity rozstaniem, do którego doszło pod koniec pierwszego sezonu, i postanawia porzucić swoje artystyczne ambicje. Dom natomiast konsekwentnie realizuje swoje marzenia o portugalskiej knajpie. Pomysłodawcą serialu jest producent i scenarzysta Michael Lannan.

Premierowe odcinki seriali HBO będzie można oglądać od poniedziałku, 12 stycznia w HBO ? nowy serial Bliskość o godz. 22.00, Dziewczyny o godz. 22.30, a Spojrzenia o godz. 23.00. Wszystkie produkcje będą również od 12 stycznia dostępne w serwisie HBO GO.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz