Nowy horror twórców „Egzorcyzmów Emily Rose”. Pakiet zdjęć z filmu „The Boy”.

?The Boy? to nowy horror twórców przebojowej serii ?Underworld?, ?Taśm Watykanu? oraz ?Egzorcyzmów Emily Rose?. W roli głównej zobaczymy gwiazdę serialu HBO ?Żywe trupy? - Lauren Cohan, wspieraną przez Ruperta Evansa, znanego z serii ?The Man in the High Castle". Prezentujemy oficjalne kadry z filmu. ?The Boy?, wybrany przez renomowany serwis IMDB jako jedna z najbardziej oczekiwanych amerykańskich premier stycznia, pojawi się w polskich kinach 29 stycznia.

Lauren Cohan, gwiazda serialowego hitu HBO ?Żywe trupy?, w klimatycznym horrorze producentów ?Egzorcyzmów Emily Rose?, ?Taśm Watykanu? i serii ?Underworld?.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=63bj1bkdKGc[/youtube]

Amerykańska niania, Greta (Lauren Cohan), otrzymuje wymarzoną pracę w angielskiej posiadłości. Na miejscu okazuje się, że syn państwa Heelshire ? Brahms, który ma być jej podopiecznym, to lalka ludzkich rozmiarów. Początkowo Greta podchodzi do zlecenia z przymrużeniem oka, traktując Brahmsa jako przejaw dziwactwa zmanierowanych bogaczy. Jednak kiedy łamie zasady kodeksu opieki nad ?synkiem", do którego przestrzegania zobowiązali ją pracodawcy, dochodzi do serii przerażających zdarzeń. Dziewczyna zaczyna podejrzewać, że lalka nawiedzona jest przez złowrogą, mroczną siłę.

?The Boy? w kinach od 29 stycznia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz