Nowy film Wachowskich to wizualne arcydzieło na ekranach IMAX!

Kina IMAX zapraszają 6 lutego na niesamowitą produkcję twórców Matrixa i V jak Vendetta. Wachowscy znów sięgają po wspaniałe efekty specjalne, znaną obsadę i oryginalną historię zbudowaną specjalnie na potrzeby filmu. Jupiter: Intronizacja to prawdopodobnie najlepsze wizualne widowisko w tym roku!

Jupiter: Intronizacja to jak dotąd największa produkcja rodzeństwa Wachowskich. Mimo, że twórcy Matrixa nie wypuszczają premier co roku, można spodziewać się po nich nietypowego podejścia do historii i plastyki kina. Ich nowa produkcja to pomysł równie oryginalny jak losy Neo, ale w dobie obecnych efektów specjalnych może stać najważniejszą premierą gatunku science-fiction w tym roku! W każdym swoim obrazie, rodzeństwo znów zrekrutowało do obsady prawdziwe gwiazdy. Na ekranie zobaczymy mi.in. Channinga Tatuma (Foxcatcher), Milę Kunis (Black Swan), Eddie?ego Redmayne (Teoria wszystkiego) i Sean Beana (Gra o tron). Na ekranach kin IMAX międzygalaktyczna wojna nabierze jeszcze większego rozmachu, a krystalicznie czysty obraz ukaże wszystkie detale odległej cywilizacji i statków kosmicznych. 6 lutego na premierze Jupiter: Intronizacja przeżyj w IMAX najbardziej elektryzującą kosmiczną przygodę i stań w środku wojny pomiędzy dwiema cywilizacjami!

Międzygalaktyczne dziedzictwo

Główna bohaterka Jupiter: Intronizacja ? Jupiter Jones ? to z pozoru zwyczajna dziewczyna niezadowolona ze swojej pracy i niekończących się beznadziejnych randek. Nie wie jednak, że urodziła się po to, aby zmienić losy królestwa z innej części kosmosu. Dowie się tego, kiedy kandydat do tronu z odległej cywilizacji zechce zamordować jedyną osobę, która może mu przeszkodzić objąć władzę? Wyśle zabójcę na Ziemię, aby zlikwidować Jupiter.

Premiera filmu Jupiter: Intronizacja odbędzie się we wszystkich kinach IMAX w 3D (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań), już 6 lutego. Premiera filmu również w sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia i Cinema City Bonarka, oraz w technologii 3D i 2D we wszystkich 31 Cinema City w całej Polsce) także od 6 lutego.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl/imax oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz